درباره ما

درباره ما

«رسانه قطبنما» نخستین رسانه راهبردی - مدیریتی صنعت گردشگری و هتلداری ایران است که به‌صورت تخصصی، روی مشاوره، تدوین‌ و اجرای استراتژی های بازاریابی و مشاوره رسانه‌ای در پلتفرم‌‌های دیجیتال، تمرکز کرده است.

«رسانه قطبنما» از یک‌سو به انتشار به‌روزترین محتوای خبری، تحلیلی و آموزشی گردشگری و هتلداری نوین پرداخته و از سوی دیگر، سرویس خدمات بازاریابی «قطبنما» با هدف تحول دیجیتال کسب‌و‌کارهای حوزه سفر، به‌عنوان مشاور و مجری بازاریابی دیجیتال، خدمات بازاریابی، رسانه‌ای و روابط عمومی را به کسب‌و‌کارهای این حوزه ارائه می‌دهد.

مدیران و کارشناسان تیم «قطبنما» پس از سال‌ها تجربه کاری در سطح ملی و بین‌المللی و بعد از انتشار صدها محتوای تاثیرگذار و کمپین‌های جریان‌ ساز بازاریابی در صنعت گردشگری ایران، دور هم جمع شده‌اند تا بتوانند با ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال به ویژه بازاریابی تخصصی محتوایی، در قالب رپرتاژ آگهی و مقالات تحلیلی، گزارش‌های تفصیلی بازار، کمپین‌های محتوایی و همچنین تولید محتواهای چندرسانه‌ای مانند پادکست و ویدیوکست، این فرصت را برای شما مهیا سازند تا مسیری آرام‌تر برای توسعه و تحول کسب‌ و کار خود رقم بزنید.

هدف اصلی تیم ما، تدوین و اجرای استراتژی‌های تخصصی بازاریابی برای کسب‌ و کارهای گردشگری و هتلداری، در جهت شهرت دیجیتال آن‌هاست.

 ماموریت «قطبنما» در مدار سفر، توسعه و تحول کسب و کار شما این است که به‌عنوان یک راهبر، با ارائه مشاوره تخصصی و پیاده‌سازی اهداف‌تان، به شما کمک کند تا بتوانید به عنوان فردی موثرتر، کسب‌و‌کاری نوین و پویاتر را در صنعت گردشگری و مهمان‌نوازی داشته باشید.

اهداف قطبنما

  • رشد و توسعه بازار (B2B) کسب‌و‌کارهای صنعت گردشگری و هتلداری
  • بهینه‌سازی و توسعه بازاریابی محتوایی کسب‌وکارهای حوزه سفر
  • آگاهی و جهت‌دهی بازار سفر از طریق انتشار انواع محتوای به‌روز و خلاقانه
  • ایجاد شبکه تخصصی برای توسعه و ارتباط کسب‌ و‌ کارهای داخلی و بازارهای بین‌المللی
  • توانمندسازی نیروی انسانی و آموزش تخصصی با استانداردهای بین‌المللی
  • بومی‌سازی استارتاپ‌های جهانی برای ورود به ایران

برای آشنایی با خدمات «رسانه قطبنما» کلیک کنید. 

مطالب مرتبط

خدمات قطبنما
خدمات قطبنما
Updated article