نرخ بلیط هواپیما سال ۱۴۰۲ اعلام شد + جدول قیمت ها

نرخ بلیط هواپیما سال ۱۴۰۲ اعلام شد + جدول قیمت ها

رسانه قطبنما: نرخ جدید بلیط هواپیما، یک هفته پس از اعلام افزایش ۲۹ درصدی، در سایت سازمان هواپیمایی کشوری بارگذاری شد؛ بدین ترتیب براساس نرخ‌های جدید، بلیط هواپیما برای مسیر تهران - مشهد که قبلاً ۹۸۲ هزار و ۴۰۰ تومان بود، اکنون با سقف یک میلیون و ۳۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش‌ می‌رسد.

به گزارش ایسنا، محمد محمدی‌بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، سال گذشته درباره تغییر تعرفه بلیط هواپیما اعلام کرده بود که با توجه به افزایش نرخ ارز و درخواست شرکت‌های هواپیمایی، این درخواست در حال بررسی است و به محض نهایی شدن اعلام می‌شود. به گزارش «رسانه قطبنما»، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی نیز در آخرین روز‌های اردیبهشت ۱۴۰۲، موافقت خود را با  افزایش ۲۹ درصدی قیمت بلیط هواپیما اعلام کرده بود. 

با این وجود و بر خلاف پیشنهاد و در خواست‌های متعدد انجمن شرکت‌های هواپیمایی، ایرلاین‌ها و حتی موافقت سازمان هواپیمایی، تا هفته گذشته با افزایش قیمت بلیط موافقت نشده بود.

در نهایت رضا صدیق‌نیا، رئیس‌گروه دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، از اعلام نرخ جدید بلیط هواپیما، در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۲ خبر داد و سازمان هواپیمایی کشوری در روز چهارشنبه، نرخ‌ جدید بلیط‌ها را در سایت خود بارگذاری کرد.

برای اطلاع از نرخ بلیط هواپیما در همه مسیر‌ها و مشاهده جدول نرخ پروازها، روی این لینک کلیک کنید. 

آخرین اخبار ایرلاین‌ها و صنعت حملونقل را در وب‌سایت «رسانه قطبنما» بخوانید. 

مطالب مرتبط