کروز ایرانی برای برگزاری کنسرت، در کیش پهلو گرفت

کروز ایرانی برای برگزاری کنسرت، در کیش پهلو گرفت

رسانه قطبنما: جزیره کیش از کشتی تفریحی و مسافرتی کارینا رونمایی کرد. به گزارش «رسانه قطبنما» به‌نقل از پایگاه خبری سازمان منطقه آزاد کیش، این کشتی تفریحی ۴ طبقه، با فضایی به‌وسعت ۱۵۰۰ متر مربع در مدت ۳ سال با صرف بودجه ۲ هزار میلیارد ریالی ساخته شده است.
کشتی کارینا سالنی با ظرفیت ۵۰۰ نفر برای برگزاری انواع کنسرت‌ها، نمایش‌ها و جشنواره‌ها دارد و مجهز به جدیدترین تجهیزات نور، صدا و تصویر است. ادعا می‌شود این سالن، نخستین سالن کنسرت روی کشتی در خاورمیانه و مجهز به یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی و تصویری دنیا است.
علاوه بر سالن اصلی، سالن VIP با ظرفیت ۵۰ نفر، فضای برگزاری گالری و نمایشگاه، اتاق‌های مجلل با خدمات ۵ ستاره، اتاق کودک، خدمات ماساژ و خدمات درمانی از دیگر امکانات این کشتی بزرگ تفریحی است. این شناور، همچنین امکاناتی نظیر اتاق گریم، اتاق مانیتورینگ، اتاق صدا، اتاق تصویربرداری، سالن تشریفات VIP، اتاق عکاسی و اتاق مدیریت را ارائه می‎‌دهد.
کشتی کارینا مجهز به جدیدترین سیستم اعلام حریق و اطفای حریق است و در راستای تامین امنیت مسافران، قایق‌های نجات، جلیقه‌های نجات و تجهیزات ضروری در کشتی تعبیه شده است. با افتتاح این کشتی بزرگ تفریحی، که به سفارش شرکت پيشگامان عروس درياى كيش ساخته شده، برای ۴۰ نفر به‌صورت مستقیم و برای ۱۵۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغالزایی خواهد شد.

آخرین اخبار گردشگری را از «رسانه قطبنما» دنبال کنید. 

مطالب مرتبط