دبی بازهم یک مرکز خرید چند میلیونی جدید می سازد

دبی بازهم یک مرکز خرید چند میلیونی جدید می سازد

رسانه قطبنما: دبی بازهم قرار است یک مرکز خرید جدید بسازد. این مرکز خرید که «شوبا مال» (Sobha Mall) نام دارد تا سال ۲۰۲۶ میلادی افتتاح خواهد شد. پش‌بینی می‌شود ساخت این مرکز خرید، که در منطقه «شوبا هارتلند» (Sobha Hartland) قرار دارد، بیش از ۲۱۰ میلیون درهم هزینه داشته باشد.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، مرکز خرید شوبا با مساحت ۳۱ هزار مترمربع، ۳۵ فروشگاه، یک باشگاه، چند زمین بازی، منطقه بازی ویژه کودکان و بیش از ۱۰ رستوران و کافه خواهد داشت. در راستای تعهد به پایداری، این مرکز خرید طوری طراحی شده است که شامل چندین فضای سبز و آب‌نما باشد و با استفاده از طراحی سقف نورگیر، از نور طبیعی روز استفاده کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد این مرکز خرید، بخشی به‌نام Vibrant Bowl است که از زیرزمین تا پشت‌بام امتداد خواهد یافت و شامل دیوارهای سبز، آب‌نماها، محفظه‌های شناور و نور طبیعی خواهد بود. شوبا مال همچنین از فناوری‌های نوآورانه مثل نمایشگرهای تعاملی، سیستم‌های روشنایی هوشمند و مسیریابی دیجیتال برای تقویت تجربه بازدیدکنندگان استفاده خواهد کرد.

به‌گفته سازندگان این مرکز خرید، شوبا مال فراتر از یک خرده‌فروشی، به‌عنوان مرکزی محوری برای تعامل با جامعه طراحی شده است که ترکیبی از طبیعت، فرهنگ و تفریح ​​را ارائه می‌دهد.

اخبار گردشگری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط