برترین غرفه های نمایشگاه ATM دبی ۲۰۲۲

برترین غرفه های نمایشگاه ATM دبی ۲۰۲۲

رسانه قطبنما: بهترین غرفه‌های نمایشگاه ATM دبی از سوی داوران انتخاب شدند. در این میان غرفه عربستان سعودی، به‌دلیل طراحی آینده‌محور و چشم‌نواز خود در میان ۱۵۰۰ شرکت‌کننده، به‌عنوان بهترین غرفه انتخاب شد و جایزه بهترین طراحی غرفه و انتخاب مردمی را از آن خود کرد. غرفه ۳ طبقه‌ای عربستان، با استفاده از رنگ‌های زنده و طراحی آینده‌محور، یکی از جذاب‌ترین غرفه‌های این نمایشگاه بین‌المللی بود.  

برای انتخاب بهترین طراحی غرفه، هیئت داوران، از جمله «مت گیبسون»، مدیر عامل شرکت UpThink، «اندرو وینگرو»، مدیر گروه رسانه Motivate، «جو مورتیمر» سردبیر مجله اخبار مقاصد جهان، «فیلیپ وولر»، مدیر هتل‌های STR در منطقه خاورمیانه و آفریقا و پل جانسون، سردبیر وبلاگ مسافرتی لوکس، بر شناسایی غرفه‌ای با طراحی خلاقانه تمرکز کردند؛ غرفه‌ای که بهترین استفاده را از فضای موجود می‌کند و از دیدگاه بازدیدکنندکان جذاب به نظر می‌رسد.

در همین راستا، موضوع مشترکی که در سراسر سالن‌های نمایشگاه ATM دبی  در سال۲۰۲۲ به نظر می‌آمد، ایجاد نگاهی جذاب و تخیلی به محصولات و خدمات شرکت‌ها بود.

در این نمایشگاه، جایزه بهترین غرفه برای انجام کسب‌و‌کار به «جمیرا اینترنشنال» اهدا شد؛ غرفه‌ای که با یک طراحی جذاب، محیط شلوغ و مهیج شبکه‌ها و کسب‌و‌کارها را در خود جای داده بود. نفرات دوم در این دسته‌بندی خطوط هوایی ترکیه، راس الخیمه و الموسی، به‌دلیل استفاده خلاقانه از فناوری و تجهیزات بودند.

بهترین غرفه های نمایشگاه ATM دبی

داوران، غرفه دپارتمان فرهنگ و گردشگری ابوظبی را به‌دلیل توانایی آن در جذب بازدیدکنندگان نمایشگاه، به‌عنوان بهترین غرفه انتخاب کردند. همچنین غرفه‌های گردشگری دبی، سازمان گردشگری عربستان سعودی و گروه مهمان‌نوازی عمار نیز در این بخش تحسین شدند.

علاوه بر آن، جایزه بهترین غرفه جدید به گروه مهمان‌نوازی اشراق تعلق گرفت که امسال برای اولین بار در نمایشگاه حضور داشت؛ این غرفه دارای یک طراحی چوبی‌ بود که منظره کویر را به‌خوبی به تصویر می‌کشید. جایزه نهایی، بهترین غرفه در حوزه فناوری سفر بود که به اهمیت فناوری در این صنعت اشاره می‌کرد. در این بخش طراحی نوآورانه TBS/Vbooking، داوران را به‌دلیل تمرکز خود بر فناوری متاورس تحت تأثیر قرار داد.

این جوایز روز چهارشنبه ۱۱ می ۲۰۲۲ (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱)، به برندگان اهدا شد.

«رسانه قطبنما»، به‌عنوان نخستین رسانه راهبردی و مجری تخصصی بازاریابی گردشگری و هتلداری ایران، در رویداد بزرگ نمایشگاه گردشگری دبی (ATM) ۲۰۲۲ حضور داشت تا آخرین اخبار کنفرانس‌ها و سمینارها و رویدادهای جانبی این نمایشگاه را پوشش دهد.

شما می‌توانید دیگر اخبار رویداد نمایشگاه گردشگری دبی را از «رسانه قطبنما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط