گردهمایی بازاریابان هتل در هفتمین کنفرانس استراتژی تجاری دبی

گردهمایی بازاریابان هتل در هفتمین کنفرانس استراتژی تجاری دبی

رسانه قطبنما: هفتمین کنفرانس سالانه «استراتژی تجاری خاورمیانه» (Commercial Strategy Conference Middle East) ۲۶ و ۲۷ نوامبر ۲۰۲۴ میلادی (۶ و ۷ آذر ۱۴۰۳) در هتل کنراد دبی برگزار می‌شود. این کنفرانس هر سال متخصصان فروش، بازاریابی و مدیریت درآمد صنعت مهمان‌نوازی خاورمیانه را گرد هم می‌آورد.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، کنفرانس استراتژی تجاری که هر سال در آمریکا، اروپا و آسیا-اقیانوسیه نیز برگزار می‌شود، از سال ۲۰۱۸ میلادی کار خود را در منطقه خاورمیانه آغاز کرده است. انجمن بین‌المللی فروش و بازاریابی هتلداری خاورمیانه (Hsmai) بانی اصلی این رویداد در منطقه است. ثبت‌نام هفتمین کنفرانس سالانه استراتژی تجاری خاورمیانه هم‌اکنون آغاز شده است و علاقه‌مندان تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۴ میلادی می‌توانند با تخفیف ویژه در این رویداد ثبت‌نام کنند.

هفتمین کنفرانس سالانه استراتژی تجاری خاورمیانه همچنین شامل ۲ دوره آموزشی «بازاریاب دیجیتال مهمان‌نوازی» و «هوش تجاری مهمان‌نوازی» است که ۲۴ و ۲۵ نوامبر ۲۰۲۴ میلادی (۴ و ۵ آذر ۱۴۰۳) برگزار می‌شود.

این کنفرانس شامل طیف گسترده‌ای از موضوعات مثل پایداری، بازاریابی مقصد و قیمت‌گذاری پویا خواهد بود. شرکت‌کنندگان در این کنفرانس همچنین با آخرین تغییرات روند بازار، اهمیت روابط بین تیم‌های بازاریابی، فروش و مدیریت درآمد، آخرین ابزارهای پیاده‌سازی استراتژی‌های جدید و نحوه سنجش عملکرد تیم آشنا خواهند شد.

کنفرانس استراتژی تجاری خاورمیانه همچنین میزبان جوایز «راک‌استار ۲۰۲۴» (Rockstar 2024) است که از پیشگامان و نوآوران صنعت هتلداری خاورمیانه تجلیل می‌کند. علاقه‌مندان به کسب این جایزه تا ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۴ میلادی مهلت دارند تا آثار خود را به این کنفرانس ارسال کنند. از بین آثار ارسالی، ۹ اثر توسط هیئت مشاوران رویداد انتخاب شده و روی صحنه ارائه خواهد شد. در نهایت ۳ اثر با رای تماشاگران برگزیده خواهد شد.

برای ثبت‌نام در این کنفرانس روی این لینک کلیک کنید.

اخبار رویدادهای گردشگری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط