آکادمی دریم دیز برگزار می‌کند؛

وبینارها و کارگاه‌های تخصصی بررسی هتل‌های امارات به‌همراه جوایز ویژه

وبینارها و کارگاه‌های تخصصی بررسی هتل‌های امارات به‌همراه جوایز ویژه

رسانه قطبنما: «آکادمی دریم دیز» مجموعه وبینارهای آنلاین و کارگاه‌های حضوری «گشت‌با دریم‌دیز» را در تابستان ۲۰۲۴ میلادی برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این دوره آموزشی، آشنایی با مقاصد گردشگری، هتل‌ها و آخرین تحولات صنعت گردشگری است. این وبینار با حضور مدیران فروش هتل‌های برتر امارات برگزار می‌شود.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، دفاتر خدمات مسافرتی، مدیران تور‌‌، مدیران فروش، مدیران بازاریابی و  کارشناسان فروش دفاتر از مخاطبین اصلی این دوره آموزشی هستند.

وبینارهای آموزشی آنلاین گشت با دریم‌دیز، در ۱۰ هفته و در قالب وبینارهای آموزشی یک‌ساعته برگزار خواهد شد. اولین وبینار نیز در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی (۱۶ خرداد ۱۴۰۳) اجرا شده است. در این وبینارها که در بستر پلتفرم ایسمینار برگزار می‌شود، هر هفته به معرفی خدمات و امکانات یکی از هتل‌های امارات متحده عربی پرداخته خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این وبینارها باید از قبل اقدام به ثبت‌نام کنند.

علاوه‌بر وبینارهای آنلاین، کارگاه‌های آموزشی حضوری گشت با دریم دیز نیز به‌صورت ماهانه در تهران و شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.  شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها، در پایان مدرک رسمی آکادمی دریم دیز را دریافت خواهند کرد.

آکادمی دریم دیز در سال ۲۰۲۳ میلادی نیز چندین رویداد آموزشی و وبینار آشنایی با مقصد در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و شیراز را برگزار کرده بود که با استقبال خوب مدیران و کارکنان آژانس‌های مسافرتی روبه‌رو شد.

 ارتقای سطح آگاهی جامعه گردشگری ایران، آشنایی با آخرین روندها و تکنولوژی‌ها صنعت گردشگری و معرفی پتانسیل مقاصد گردشگری از اهداف این آکادمی است. آکادمی دریم دیز متعلق به «شرکت روزهای رویایی» (Dream Days) است. این شرکت با بیش از ۱۸ سال سابقه، در بازار ایران، ترکیه، امارات، گرجستان، دومینیکا و عمان فعال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌های آموزشی تابستانی آکادمی دریم‌دیز با شماره تلفن ۰۹۰۰۱۲۰۰۵۰۸ تماس حاصل کنید. اخبار تکمیلی این رویداد آموزشی متعاقبا از رسانه قطبنما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اخبار رویدادهای گردشگری را در «رسانه قطبنما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط