برگزاری نمایشگاه و جشنواره غذا و نوشیدنی، آبان ۱۴۰۱ در شهر آفتاب

برگزاری نمایشگاه و جشنواره غذا و نوشیدنی، آبان ۱۴۰۱ در شهر آفتاب

رسانه قطبنما: نمایشگاه و جشنواره گاسترونومی غذا و نوشیدنی با محوریت مواد اولیه غذایی و نوشیدنی‌های رستورانی از ۲۵ تا ۲۸ آبان ۱۴۰۱ در شهر آفتاب برگزار خواهد شد. 

به گزارش صدای میراث، نمایشگاه و جشنواره غذا و نوشیدنی در قالب پنجمین نمایشگاه مهمان‌نوازی HRCC برگزار می‌شود. این نمایشگاه، به‌مدت ۴ روز در محل نمایشگاه‌ بین‌المللی شهر آفتاب میزبان علاقمندان و فعالان صنعت غذا و نوشیدنی‌های رستورانی ایران خواهد بود.

نمایشگاه گاسترونومی غذا و نوشیدنی، با حضور فعالان صنعت غذا از چند کشور دیگر برگزار خواهد شد و در آن، آخرین دستاوردهای صنعت غذا و نوشیدنی به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود. گفتنی است که این نمایشگاه فرصت خوبی در اختیار فعالان صنعت غذا و نوشیدنی کشور قرار می‌دهد تا با آخرین متدهای روز رستوران‌داری و صنعت غذا آشنا شوند.

نمایشگاه و جشنواره گاسترونومی غذا و نوشیدنی از تاریخ ۲۵ آبان تا ۲۸ آبان ۱۴۰۱ به‌مدت ۴ روز از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب در تهران، ابتدای بزرگراه خلیج‌فارس، میزبان علاقمندان و فعالان صنعت غذای کشور است.

نمایشگاه و جشنواره غذا و نوشیدنی

به گزارش رسانه قطبنما، نمایشگاه‌های مرتبط دیگری نیز به صورت همزمان در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. این نمایشگاه‌ها عبارتند از:

  • نمایشگاه تخصصی بین‌المللی تجهیزات، لوازم مصرفی و مواد اولیه آشپزخانه صنعتی، رستوران، کیترینگ
  • نمایشگاه تخصصی بین‌المللی تجهیزات، لوازم مصرفی و مواد اولیه کافی شاپ، قهوه، نوشیدنی‌های سرد وگرم
  • نمایشگاه تخصصی بین‌المللی آرد و نان، تجهیزات، لوازم مصرفی و مواد اولیه قنادی و کافه بیکری

آخرین اخبار رویدادها را از «رسانه قطبنما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط