افتتاح هتل فوق لوکس مرجان آیلند راس الخیمه تا سال ۲۰۲۶ میلادی

افتتاح هتل فوق لوکس مرجان آیلند راس الخیمه تا سال ۲۰۲۶ میلادی

رسانه قطبنما: هتل فوق لوکس «آن‌ اکسپکتد مرجان آیلند هتل اند رزیدنس» (Unexpected Al Marjan Island Hotel & Residences) قرار است نیمه دوم سال ۲۰۲۶ میلادی افتتاح شود. این هتل که هزینه ساخت آن حدود یک میلیارد درهم (۲۸۰ میلیون دلار) برآورد شده، در ساحل جزیره مرجان راس‌الخیمه و در مجاورت ریزورت معروف «وین» (Wynn Resort) راس‌الخیمه قرار دارد.

به‌گزارش «رسانه‌ قطبنما»، هتل مرجان آیلند متعلق به گروه ساخت‌وساز المال ( Almal Real Estate Developer) و گروه هتل‌های پالادیوم (Palladium Hotel Group) است و می‌خواهد تعریف جدیدی از لوکس‌بودن و تجمل را ارائه کند. جزیره مرجان، که به هوای آفتابی و سواحل بکرش مشهور است، در سال‌های اخیر به یک مقصد محبوب تبدیل شده که ترکیبی از زیبایی‌های طبیعی، امکانات مدرن و هتل‌های فوق‌لوکس را ارائه می‌دهد.

براساس اعلام گروه هتل‌های پالادیوم، آن‌ اکسپکتد مرجان آیلند هتل اند رزیدنس، ترکیبی از یک هتل و واحدهای مسکونی خواهد بود که در مجموع ۴۲۲ واحد اقامتی و ۵ رستوران و بار خواهد داشت. چشم‌انداز واحدهای اقامتی این مجموعه رو به دریا است و مهمانان و ساکنان به‌طور یکسان به امکانات رفاهی آن، از جمله استخر بی‌نهایت روی بام، کلاب ساحلی و مرکز اسپا و سلامتی پیشرفته، دسترسی خواهند داشت. 

گروه هتل‌های پالادیوم که فعالیت خود را از اسپانیا آغاز کرده است، قصد دارد برای اولین‌بار با آن‌ اکسپکتد مرجان آیلند هتل اند رزیدنس، حال‌وهوای اسپانیایی این برند هتلداری موفق را به راس‌الخیمه بیاورد. مهمانی‌های پر زرق‌وبرق، مهمان‌نوازی ۵ ستاره، پیشنهادات متنوع غذا و نوشیدنی و تفریحات شبانه از جمله ویژگی‌های هتل‌های این گروه است.

امارت راس‌الخیمه در سال های اخیر، شاهد افزایش قابل‌توجه پروژه‌های ساختمانی است و با موفقیت بسیاری از برندهای جهانی هتلداری را جذب کرده است. این امارت کوچک که تنها  ۱۰۰ کیلومتر از دبی فاصله دارد، در حال حاضر یکی از مقاصد اصلی سرمایه‌گذاری در امارات است.

اخبار هتلداری را در «رسانه قطبنما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط