هتل بوبو بدروم؛ اقامت در خلیج بهشت

هتل بوبو بدروم؛ اقامت در خلیج بهشت

رسانه قطبنما: هتل «بوبو بای د استی» (Bobo by The Stay) در بدروم (Bodrum) ترکیه افتتاح شد. این هتل که متعلق به گروه هتلداری «استی» (Stay) است، بر فراز دریای اژه قرار دارد و دسترسی انحصاری مسافران به آب‌های فیروزه‌ای «خلیج بهشت» یا همان خلیج جنت (Cennet Bay) در منطقه‌ ترکیش ریوریا (Turkish Riviera) را برای مهمانان فراهم می‌کند. منطقه‌ ترکیش ریوریا از بدروم تا آنتالیا کشیده شده و بهترین سواحل مدیترانه را در خود جای داده است

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، این هتل که برای بزرگسالان طراحی شده است، ۲۴ اتاق و سوئیت منحصربه‌فرد دارد که با پنجره‌هایی از کف تا سقف، مناظری زیبا از ساحل و باغ‌های زیتون چند صد ساله را ارائه می‌کنند.

درست همانند نام هتل، بوبو (Bobo)، هدف از ساخت این هتل ارائه سبک زندگی بوهمی است که ترکیبی از سرگرمی، غذا و هنر را ارائه می‌دهد. برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری، از جمله جشنواره‌های کمدی، موسیقی زنده، حضور سرآشپزهای مهمان و برگزاری مهمانی‌های شبانه در طول تابستان و کلاب شبانه خصوصی از دیگر برنامه‌های این هتل است.

در این هتل انواع غذاهای محلی و بین‌المللی سرو می‌شود. رستوران دراگون (Dragon) که به‌خاطر غذاهای چینی خود در استانبول شهرت زیادی دارد، دومین رستوران خود را به هتل بوبو آورده است. رستوران پارالیاکی (Paraliaki) نیز با الهام از غذاهای یونانی، انواع غذاهای دریایی تازه را سرو می‌کند. کلاب ساحلی خصوصی، ساحل اختصاصی، خدمات پذیرایی در قایق، اسپا، باشگاه تناسب‌اندام و بوتیک از دیگر امکانات این هتل است.

اخبار هتلداری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط