تخفیف ویژه ابوظبی به مسافران هتل‌های هیلتون

تخفیف ویژه ابوظبی به مسافران هتل‌های هیلتون

رسانه قطبنمادپارتمان فرهنگ و گردشگری ابوظبی و گروه هتل‌های هیلتون قرارداد همکاری دوجانبه امضا کردند. براساس این قرارداد، مهمانان هتل‌های هیلتون ابوظبی از پیشنهادات و تخفیف‌های ویژه‌ دپارتمان فرهنگ و گردشگری ابوظبی در اماکن فرهنگی و تاریخی این امارت برخوردار خواهند شد. همچنین گروه هتلداری هیلتون تقویم رویدادهای ابوظبی را در تبلیغات منطقه‌ای این برند ارائه خواهد کرد تا مسافران را با پیشنهادات فرهنگی و تفریحی متنوع ابوظبی آشنا کند.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، گروه هتل‌های هیلتون در حال حاضر ۴ هتل در ابوظبی دارد. کنراد ابوظبی اتحاد تاورز (Conrad Abu Dhabi Etihad Towers)، هیلتون ابوظبی یاس آیلند (Hilton Abu Dhabi Yas Island)، دبلیو بی کریو کالکشن بای هیلتون (The WB Abu Dhabi, Curio Collection by Hilton) و دابل تری بای هیلتون یاس آیلند رزیدنس (DoubleTree by Hilton Yas Island Residences)، چهار هتل برند هیلتون در امارت ابوظبی است.

همکاری هیلتون و دپارتمان فرهنگ و گردشگری ابوظبی

عبدالله یوسف، مدیر بخش بین‌الملل دپارتمان فرهنگ و گردشگری ابوظبی، درباره این همکاری گفت: «این همکاری بخشی از استراتژی گردشگری ۲۰۳۰ برای تبدیل‌شدن ابوظبی به یک مقصد جهانی پیشرو و دستیابی به رشد گردشگری پایدار است. همکاری ما با هیلتون، ما شکاف بین گردشگران و تجربه بعدی آن‌ها در ابوظبی را پر می‌کنیم تا با مناظر، جاذبه‌های دیدنی و رویدادهای امارت آشنا شوند. این همکاری گردشگران را تشویق خواهد کرد تا بیشتر ابوظبی را کشف کنند.»

اخبار هتلداری و گردشگری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط