هر آنچه باید از جزیره «ماه عسل» دبی بدانید + عکس

هر آنچه باید از جزیره «ماه عسل» دبی بدانید + عکس

رسانه قطبنما: دبی به‌زودی میزبان یک جزیره لوکس خواهد بود که به‌طور ویژه برای زوج‌هایی طراحی شده است که می‌خواهند ماه‌عسل خود را در یک جزیره رویایی بگذارنند. این اقامتگاه جدید که «جزیره ماه عسل» (Honeymoon Island) نام دارد، در مجمع‌ الجزایر جهان دبی و در قلب قاره اروپا قرار دارد و با الهام از جزایر مالدیو طراحی شده است. هنوز زمان افتتاح این پروژه اعلام نشده است.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، «مجمع‌ الجزایر جهان دبی» (Dubai World Islands)، منطقه‌ای به‌شکل نقشه جهان است که از ۳۰۰ جزیره مصنوعی تشکیل شده‌است. این جزایر که جغرافیای قاره‌های مختلف و کشورهای جهان را بازسازی کرده‌اند، در ۴ کیلومتری ساحل دبی و در نزدیکی جزیره پالم قرار گرفته‌اند.

جزیره ماه عسل دبی در بخش قاره اروپا مجمع‌الجزایر جهان دبی قرار دارد. این جزیره که قرار است به‌شکل قلب ساخته شود، شامل ۱۲۱ ویلا و چندین پیاده‌رو و اسکله‌ شناور است که ویلاها را به جزیره متصل می‌کنند. این ویلاهای شناور، با اتاق خواب‌های زیر آب، در امتداد اسکله‌ها در شمال و جنوب جزیره قرار خواهند گرفت. دورتا دور جزیره را یک ساحل شنی سفید و باغ‌های زیبا احاطه کرده است. در قلب جزیره نیز چندین رستوران، بار و استخر قرار خواهد گرفت.

جزیره «ماه عسل» دبی

جزیره «ماه عسل» دبی

اخبار هتلداری را در «رسانه قطبنما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط