هتل فوق لوکس «جانو دبی» تا سال ۲۰۲۷ میلادی افتتاح می شود

هتل فوق لوکس «جانو دبی» تا سال ۲۰۲۷ میلادی افتتاح می شود

رسانه قطبنما: گروه مهمان‌نوازی «امان گروپ» (Aman Group) از افتتاح یک هتل جدید در دبی تا سال ۲۰۲۷ میلادی خبر داد. این هتل که «جانو دبی» (Janu Duba) نام‌ دارد، در منطقه مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC) واقع خواهد شد. گروه امان در زمینه ساخت هتل‌های لوکس فعالیت می‌کند.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، اولین هتل برند جانو (Janu) در مارچ ۲۰۲۴ میلادی در توکیو راه‌اندازی شد. هتل جانو دبی، دومین هتل این برند است که امکاناتی مثل ۱۵۰ اتاق، اقامتگاه‌های مسکونی، کلاب اعضا، رستوران، فضاهای رویداد و مرکز تناسب‌اندام خواهد داشت. واژه Janu که یک کلمه سانسکریت است، به‌معنای «روح» و مظهر وعده این برند در ارائه تجربیات خاص و متحول‌کننده است.

شرکت معماری «Herzog & de Meuron» که جایزه پریتزکر، یکی از معتبرترین جوایز معماری جهان، را در کارنامه خود دارد، کار طراحی این هتل را انجام خواهد داد. شرکت توسعه املاک H&H Development نیز به‌عنوان سهامدار و مدیر ساخت‌وساز، کار ساخت و توسعه این پروژه را هدایت خواهد کرد.

مدیر عامل گروه امان درباره افتتاح این هتل گفت: «پس از افتتاح موفقیت‌آمیز جانو توکیو، اعلام خبر ساخت هتل جانو دبی نشان‌گر تعهد مداوم ما به تقویت هتل‌های برند جانو و پیشبرد چشم‌انداز استراتژیک این گروه در صنعت مهمان‌نوازی لوکس است. از همکاری با شهاب لطفی و تیمش در شرکت H&H Development بسیار خوشحالم. بینش عمیق آن‌ها از بازار به ما کمک خواهد کرد تا یک مقصد استثنایی دیگر بسازیم.»

شهاب لطفی، بنیانگذار شرکت توسعه املاک H&H Development، نیز افزود: «ما از همکاری با گروه امان بسیار خرسندیم. این هتل استثنایی خدمات و امکانات فوق‌العاده‌ و تجربیات تحول‌آفرینی را به ساکنان و بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. هدف همکاری ما با گروه امان، ارائه فضاهای منحصربه‌فرد با طراحی پیشرفته و نامحدود در بخش هتلداری این برند است.»

اخبار هتلداری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط