پیشنهاد ویژه به مسافرانی که اقامت دبی را دارند

تخفیف ۲۰ درصدی هتل وان اند اونلی رویال میراژ دبی در تابستان ۲۰۲۴

تخفیف ۲۰ درصدی هتل وان اند اونلی رویال میراژ دبی در تابستان ۲۰۲۴

رسانه قطبنما: هتل «وان اند اونلی رویال میراژ» (One&Only Royal Mirage) تابستان امسال پیشنهاد ویژه‌ای برای مهمانان خود دارد. بر این اساس، مسافرانی که اقامت امارات را دارند، می‌توانند از ۲۰ درصد تخفیف روی غذاها و نوشیدنی‌ها (به‌استثنای نوشیدنی های خانگی)، برخی درمان‌های اسپا و تفریحات آبی این هتل استفاده کنند.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، هتل وان اند اونلی رویال میراژ در قلب دبی واقع شده و یک ریزورت محبوب در بین زوج‌ها، دوستان و خانواده‌ها است. این ریزورت طیف گسترده‌ای از امکانات، از رستوران‌های شیک گرفته تا درمان‌های اسپا و تفریحات متنوع، را برای مهمانان خود فراهم کرده است.

این ریزورت زیبا شامل سه فضای مجزای اقامتی «پالاس» (Palace)، «عربین کورت» (Arabian Court) و رزیدنس (Residence )، به‌همراه دو ویلای ساحلی است. همه اتاق‌ها و سوئیت‌ها نیز مجهز به بالکن خصوصی مشرف به باغ‌های سرسبز یا ساحل است.

طبق بسته پیشنهاد تابستانی استیکشن (Staycation) هتل وان اند اونلی رویال میراژ، افرادی که اقامت امارات متحده عربی را دارند، با اقامت در این هتل در طی تابستان ۱۴۰۳،می‌توانند از ۲۰ درصد تخفیف روی غذاها و نوشیدنی‌ها، برخی درمان‌های اسپا و تفریحات آبی، چک‌اوت دیرهنگام تا ساعت ۱۴:۰۰ و دسترسی روزانه به پارک آبی آکواونچر (Aquaventure) لذت ببرند.

این پیشنهاد فرصتی است تا در کنار استخر وسیع این هتل استراحت کنید، در کلاس‌های یوگای صبحگاهی شرکت کنید، تنیس را امتحان کنید و در ورزش‌های هیجان‌انگیز آبی شرکت کنید. زمین بازی ویژه خانواده‌ها و کودکان، اتاق‌های به‌هم پیوسته، کلاب کودکان، پخش بازی‌های یورو ۲۰۲۴ و استخر خانواده از دیگر امکانات این هتل است. 

پیشنهاد دوم هتل وان اند اونلی رویال میراژ دبی، بسته اقامت روزانه (Daycation) است؛ اگر ترجیح می‌دهید یک روز را در این هتل بگذرانید و شب را به خانه برگردید، این تخفیف مناسب شماست. قیمت این بسته ۵۹۰ درهم برای هر نفر است و شامل خدماتی مثل صبحانه مجلل، دسترسی به استخر و ساحل خصوصی، یک درمان در اسپا مثل ماساژ یا تجربه حمام سنتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از پیشنهادات تابستانی هتل وان اند اونلی رویال میراژ دبی اینجا کلیک کنید.

اخبار هتلداری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط