دسترسی به رونالدو غیرممکن شد

هتل رونالدو در ایران کجاست؟

هتل رونالدو در ایران کجاست؟

رسانه قطبنما: تیم فوتبال النصر به‌همراه رونالدو امروز با جت اختصاصی ریاض را به مقصد تهران ترک کرد؛ اما این فوق‌ستاره پرتغالی قرار است کجا اقامت کند؟  شنیده‌ها حاکی از آن است که کاروان النصر در هتل اسپیناس پالاس، واقع در میدان بهرود در منطقه سعادت‌ آباد، اقامت خواهد کرد.

البته به‌گزارش ایمنا، النصر با تمهیدات فوق‌امنیتی به ایران می‌آید و در هتل محل اقامتش مستقر می‌شود و سپس به‌همین شکل راهی ورزشگاه آزادی و بعد هم ریاض خواهد شد. تیم حفاظت این‌طور تعیین کرده که در زمان ورود تیم النصر به هتل، هیچ فرد متفرقه نباید در لابی حاضر باشد و سپس اعضای تیم به طبقه مخصوص سفارت عربستان خواهند رفت و مستقر خواهند شد. این طبقه از هتل اسپیناس کاملاً مستقل و مجزا از هتل است و بازیکنان هیچ ارتباطی به سایر طبقه‌ها یا رستوران‌های عمومی نخواهند داشت و به این ترتیب دیدار با کریستیانو رونالدو غیرممکن خواهد شد!

اما رونالدو کجا اقامت خواهد کرد؟ کریستیانو رونالدو احتمالا در «اسکای سوئیت»، یکی از مجلل‌ترین و لوکس‌ترین اتاق‌های هتل اسپیناس پالاس، اقامت خواهد کرد. این سوئیت در مرتفع‌ترین نقطه هتل اسپیناس پالاس در یک طبقه مستقل قرار گرفته و می‌توان گفت مرتفع‌ترین سوئیت کل استان تهران است. واقع در طبقه آخر هتل با متراژ تقریبی ٢٥٠مترمربعی، یک اتاق خواب جداگانه، یک اتاق کار و یک سالن مستقل، میزغذاخوری لوکس دوازده نفره، جکوزی بزرگ با چشم انداز رشته کوه، بالکن بزرگ و روم سرویس ۲۴ ساعته برخی از امکاناتی است که این سوئیت در اختیار رونالدو قرار می‌دهد تا این هتل را با رضایت ترک کند؛ اما هزینه اقامت در این سوئیت چقدر است؟ به‌گزارش فرارو، در حال حاضر برای ۲ شب اقامت در این سوئیت باید ۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پرداخت کنید! 

النصر و پرسپولیس قرار است ساعت ۲۱:۳۰ روز سه‌شنبه، ۲۸ شهریورماه، در چارچوب رقابت‌های لیگ‌قهرمانان آسیا در تهران به مصاف یکدیگر بروند.

اخبار هتلداری و گردشگری را در «رسانه قطبنما» بخوانید. 

مطالب مرتبط