رونمایی از پلتفرم آموزش الکترونیکی گردشگری ابوظبی + اعطای مدرک

رونمایی از پلتفرم آموزش الکترونیکی گردشگری ابوظبی + اعطای مدرک

رسانه قطبنما: دپارتمان فرهنگ و گردشگری ابوظبی (Department of Culture and Tourism – Abu Dhabi) از پلتفرم آموزش الکترونیکی «متخصصان ابوظبی» (Abu Dhabi Experts) رونمایی کرد. این پلتفرم برای افزایش اطلاعات شرکای B2B گردشگری و تبدیل آن‌ها به «متخصصان تجربه‌ها و پیشنهادات ابوظبی» طراحی شده است.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، این پلتفرم که در حاشیه نمایشگاه ATM دبی رونمایی شد، متشکل از ۹ بخش مختلف است که جنبه‌های گوناگون بخش گردشگری ابوظبی را پوشش و اطلاعات گسترده‌ای درباره فرهنگ و میراث ابوظبی، نقاط دیدنی و جاذبه‌ها و گزینه‌های اقامتی آن ارائه می‌دهد. این پلتفرم در حال حاضر به زبان انگلیسی در دسترس است و قرار است در آینده نزدیک به ۱۳ زبان دیگر ارائه شود. افرادی که با موفقیت این دوره آموزشی را سپری کنند، گواهی پایان دوره «متخصص تجربیات ابوظبی» را دریافت خواهند کرد.

پلتفرم آموزش الکترونیکی «متخصصان ابوظبی» تنها یکی از استراتژی‌های توسعه گردشگری این امارت است. مسئولین ابوظبی قصد دارند تعداد گردشگران پایتخت امارات متحده عربی را از ۲۴ میلیون نفر شب اقامت در سال ۲۰۲۳ میلادی به ۳۹.۳ میلیون نفر شب اقامت تا سال ۲۰۳۰ میلادی برسانند.

اخبار گردشگری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط