جزیره یاس ابوظبی را در روبلاکس تجربه کنید + لینک بازی

جزیره یاس ابوظبی را در روبلاکس تجربه کنید + لینک بازی

رسانه قطبنما: اگر از تجربه واقعیت مجازی لذت می‌برید و اهل بازی‌های الکترونیکی هستید، حتما از دیدن «جزیره یاس ابوظبی» (Yas Island) در پلتفرم بازی «روبلاکس» (Roblox) لذت خواهید برد. پلتفرم آنلاین بازی‌های ویدیویی روبلاکس، یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی در جهان است که روزانه بیش از ۷۰ میلیون کاربر فعال دارد. این پلتفرم به کاربران اجازه ساخت بازی‌های مختلف و همچنین تجربه بازی‌های مختلف را می‌دهد.

به‌گزارش «رسانه قطبنما»، جزیره یاس ابوظبی، اصلی‌ترین مقصد سرگرمی امارت ابوظبی است که جاذبه‌های دیدنی و تفریحی متعددی دارد. حال کاربران علاقه‌مند به فضای دیجیتال، می‌توانند در یک پلتفرم مجازی بین‌المللی از نقاط دیدنی این امارت بازدید و با کمک آواتارهای دیجیتالی، سفر خود را در میان جاذبه‌ها و مکان‌های فرهنگی ابوظبی آغاز کنند. علاوه‌بر جزیره یاس، کاربران همچنین می‌توانند از دیگر جاذبه‌های معروف ابوظبی مثل یاس مارینا، پارک اتحاد، جزیره سعدیات، جزیره صیر بنی یاس، واحه العین و غیره نیز دیدن کنند.

این منطقه مجازی ۲۵ کیلومتر مربعی، یک بازی جذاب و اجتماعی است که برای سرگرمی و آگاهی مخاطبان در سطح جهانی طراحی شده است. هدف از این ابتکار معرفی ابوظبی به‌عنوان یک مقصد گردشگری پیشرو از طریق ارائه تجربیات تعاملی و بازی‌ است. بازیکنان همچنین می‌توانند جاذبه‌های فرهنگی و سرگرمی ابوظبی را کشف‌کرده و بسازند.

با پیشرفت کاربران در مقصد مجازی و جاذبه‌های آن، ماجراجویی‌های بیشتری مثل سواری در پارک‌های موضوعی، رانندگی در سراسر جزیره یاس با اتومبیل‌های مسابقه و ساخت خانه‌های مجازی را تجربه خواهند کرد. آواتارهای قابل تغییر و جوایز غافلگیرکننده بخشی دیگری از ماجراجویی‌های هر بازیکن است. این تجربه بازی‌سازی‌شده به‌طور مداوم با تجربیات جدید به‌روزرسانی شده و کامل می‌شود.

برای آغاز سفر به ابوظبی و تجربه این سفر بازی‌سازی‌شده روی این لینک کلیک کنید.

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

گردشگری مجازی چیست + کاربردها و ویژگی‌ ها
 
 

مطالب مرتبط