برگزاری کارگاه گردشگری هوشمند در استارتاپ ویکند گردشگری شیراز

روایتی نوین از گردشگری دیجیتال با «اشکان بروج»

روایتی نوین از گردشگری دیجیتال با «اشکان بروج»

رسانه قطبنما: کارگاه گردشگری هوشمند در پیش رویداد ملی استارتاپ ویکند گردشگری، فناوری و آینده برگزار می‌شود. اشکان بروج، مدیرعامل «رسانه قطبنما»، مدرس این کارگاه است.

رویداد ملی استارتاپ ویکند گردشگری، فناوری و آینده از ۱۰ تا ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این رویداد، تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی به افراد مشتاق به راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی و اجرایی‌کردن ایده مطابق با اصول علمی کسب‌وکار است. به گزارش «رسانه قطبنما»، در پیش رویداد این رویداد استارتاپی که از ۱ تا ۷ اسفند ۱۴۰۱ برقرار خواهد بود، چندین کارگاه‌ آموزشی تخصصی گردشگری به صورت رایگان در ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد. اشکان بروج، مدیرعامل «رسانه قطبنما» نیز در روز ۷ اسفند ۱۴۰۱ در کارگاه گردشگری هوشمند به مباحث زیر می‌پردازد:

  • گردشگری دیجیتال در هزاره سوم
  • فناوری‌های نوین و کاربرد آن‌ها در صنعت سفر
  • استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوین حوزه گردشگری و هتلداری
  • بررسی نمونه‌های موفق استارتاپ‌های داخلی و بین‌المللی

گردشگری هوشمند سطح پیشرفته‌تری از گردشگری الکترونیک است که با پذیرش گسترده فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات و اتصال دنیای فیزیکی و دیجیتالی با بهره‌گیری از مفاهیم کلیدی هوشمند مانند حفاظت از حریم خصوصی، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، بلاکچین، کلان‌داده، ارتباطات بی‌سیم، ابر گردشگری و واقعیت افزوده و غیره ایجاد شده است.

برای ثبت‌نام در کارگاه گردشگری هوشمند، به این لینک مراجعه کنید.

جدیدترین اخبار رویدادهای گردشگری را از «رسانه قطبنما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط