نمایشگاه تراول ترید مالدیو ۲۰۲۱ حضوری برگزار خواهد شد!

نمایشگاه تراول ترید مالدیو ۲۰۲۱ حضوری برگزار خواهد شد!

بزرگ‌ترین نمایشگاه گردشگری «مالدیو» با نام «تراول ترید مالدیو» (Travel Trade Maldives) یا "TTM" سال آینده میلادی (۲۰۲۱) مانند همیشه و به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

رسانه قطب‌نما- به‌نقل از خبرگزاری رسمی «تراول ترید مالدیو»، پنجمین دوره از رویداد "TTM" در اواخر ماه مارچ ۲۰۲۱ (اوایل فروردین ماه ۱۴۰۰) مانند سال‌های گذشته و به‌صورت ترکیبی از نمایشگاه‌های مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

"TTM" بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی اختصاصی صنعت گردشگری در «مالدیو» است که از سال ۲۰۱۶ تاکنون برگزار می‌شود. دولت مالدیو با همکاری سازمان‌ها مختلف و باتوجه به شرایط همه‌گیری بیماری «کرونا» در سال جاری میلادی، تصمیم گرفتند که این رویداد را به‌صورت مجازی برگزار کنند. "TTM" که به «اکسپوی گردشگری مالدیو» هم شهرت دارد امسال از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ نوامبر (۴ تا ۶ آذر ماه ۱۳۹۹) با حضور بیش از ۵۰۰ نمانیده از فعالان صنعت گردشگری جهان و شرکت‌های بین‌المللی مطرح به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

براساس اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه «تراول ترید مالدیو»، این رویداد بین‌المللی سال آینده با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و ایمنی «سازمان جهانی بهداشت» (WHO) و «آژانس حمایت از سلامت مالدیو» (HPA) برگزار خواهد شد. تاریخ دقیق برگزاری این رویداد بزرگ پیش از پایان سال ۲۰۲۰ اعلام خواهد شد.

آخرین اخبار گردشگری مالدیو را از «رسانه قطب‌نما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط