برگزاری کنفرانس جهانی دیجیتال مارکتینگ در آسیا

برگزاری کنفرانس جهانی دیجیتال مارکتینگ در آسیا

بر اساس اعلام وب‌سایت «انجمن جهانی دیجیتال مارکتینگ» (Digital Marketing World Forum)، کنفرانس «بازاریابی دیجیتال» ویژه‌ی قاره‌ی «آسیا»، در تاریخ ۲ دسامبر (۱۲ آذر) به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

رسانه قطب‌نما- «انجمن جهانی دیجیتال مارکتینگ» (DMWF) حدود ۱۱ سال است که جامعه‌ی بازاریابان از جمله بازاریابان گردشگری را با هدف مقابله با چالش‌های بازاریابی دیجیتال در آینده، گرد هم می‌آورد. این همایش در روز ۲ دسامبر (۱۲ آذر) به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد و مباحثی همچون استراتژی محتوای حرفه‌ای، بینش بازاریابی دیجیتال، شبکه‌سازی (نتورکینگ) و بررسی برندهای مطرح جهانی را تحت پوشش قرار خواهد داد.

شرکت‌‌کنندگان در این همایش می‌توانند در رابطه با آخرین و به‌روز‌ترین استراتژی‌های و فناوری‌های دیجیتال مارکتینگ، «واقعیت مجازی» (Virtual Reality)، «هوش مصنوعی» (Artificial Intelligence)، «اینفلوئنسر مارکتینگ» (Influencer Marketing)، «تجربه کاربری» (UX)، «تجربه مشتری» (CX)، «تجارت الکترونیکی» (eCommerce)، «بازاریابی محتوا» (Content Marketing) و... اطلاعات کافی کسب کنند.

این کنفرانس به‌صورت آنلاین و ترکیبی از جلسات زنده و بر اساس درخواست مخاطبان خواهد بود، بنابراین شرکت‌کنندگان می‌توانند از محل کار یا منزل خود به جامعه‌ی بازاریابی در سراسر جهان بپیوندند. برای ثبت‌نام در کنفرانس «دیجیتال مارکتینگ» می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

این برنامه در راستای حمایت از تمامی بازاریابان به‌منظور مقابله با چالش‌های سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹) برگزار می‌شود و شامل ارائه توصیه‌های عملی برای کمک به جامعه بازاریابان در برنامه‌ریزی‌های خود و طراحی و اجرای استراتژی‌های جدید در راستای تأثیرگذاری بر فعالیت‌های آن‌ها در آینده خواهد بود.

آخرین اخبار رویدادهای گردشگری سراسر جهان را از «رسانه قطب‌نما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط