سوئیت لاکچری یا اتاق معمولی؛ رونالدو کدام را انتخاب کرده؟

سوئیت لاکچری یا اتاق معمولی؛ رونالدو کدام را انتخاب کرده؟

رسانه قطبنما: مالک هتل اسپیناس پالاس که رونالدو و هم‌تیمی‌هایش در آن اقامت دارند گفته است سه طبقه از این هتل با ۵۰ اتاق در اختیار تیم عربستانی قرار گرفته است.

علی اصغر امیری در گفتگو با صدا میراث، درباره اقامت تیم النصر عربستان که امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریورماه با پرسپولیس تهران بازی دارد، گفت: «سه طبقه از هتل اسپیناس پالاس تهران به همراه ۵۰ سوئیت و اتاق‌های این هتل در اختیار تیم النصر عربستان است و هزینه هتل را نیز عربستان تقبل کرده است.»

او در خصوص هجوم طرفداران ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر و آسیب‌هایی که به هتل وارد شده است گفت: «خسارت‌های وارد شده به هتل هیچ اهمیتی ندارد. مردم داغدار شادی هستند و از آن جا که جشن و شادی ندارند، برای دیدار با رونالدو خود را به آب و آتش می‌زنند.»

امیری همچنین گمانه‌زنی رسانه‌ها در خصوص اقامت رونالدو در اتاق لاکچری ۴۵ تا ۹۰ میلیونی و همچنین رزرو صددرصدی اتاق‌های هتل را تکذیب کرد و گفت: «اصلا سوئیت ۹۰ میلیون تومانی در هتل اسپناس پالاس وجود ندارد و قیمت اتاق‌های هتل در سایت هتل وجود دارد و همه می‌توانند مشاهده کنند.»

رئیس هتل اسپیناس پالاس همچنین اضافه کرد: «سه طبقه اختصاص یافته به تیم النصر عربستان هم سوئیت‌های خاص ندارد. البته که تیم عربستان در بخشی از طبقات هتل که مختص روسای جمهوری و تیم‌های دیپلماتیک بلندپایه است، اسکان داده شده‌اند. اما با این وجود، تا آنجا که اطلاع دارم رونالدو حتی در سوئیت‌های خاص این طبقات حضور ندارد و ظاهرا یک اتاق معمولی را برای خود برداشته است.» 

امیری در ادامه گفت که هیچکدام از کارکنان هتل اطلاع ندارند که رونالدو کدام یک از اتاق‌های هتل را برای خود انتخاب کرده است و تیم النصر هم پس از یک شب اقامت که دیشب بود، پس از بازی در ورزشگاه آزادی تهران را به مقصد ریاض ترک خواهد کرد.

مالک هتل اسپیناس پالاس تهران در خصوص استقبال مردم از رونالدو بیان کرد: «هدایای بسیاری برای رونالدو به هتل اسپیناس پالاس آورده‌اند که شامل تعداد زیادی تابلوی نقاشی با تصاویر رونالدو و طرح‌های دیگر است. یک فرش نیز تاکنون به او اهدا شده است.»

امیری در ادامه گفت: «برخی از جوانان و افرادی را که برای دیدار با رونالدو به هتل اسپیناس پالاس هجوم آورده بودند را با نوازش از هتل بیرون کردم. متاسفانه شرایط تفریح و شادی برای جوانان و مردم مهیا نیست و به همین دلیل می‌بینید که مردم برای دیدار با رونالدو حاضرند خود را به آب و آتش بزنند. برخی از آن‌ها برای گرفتن یک عکس با رونالدو از راه های دور به هتل آمده‌اند. باید واقعا فکری برای شادی مردم کرد.»

او با انتقاد از فراهم نبودن زیرساخت‌های مناسب گردشگری در ایران بیان کرد: «تاثیر حضور رونالدو بر صنعت گردشگری ایران زمانی می‌تواند مفید باشد که لااقل ۵۰ یا ۱۰۰ اتوبوس نو با هدف گردشگری در کشور وجود داشته باشد تا بتواند یک تیم را بدون دردسر به هتل برساند. حتی یک اتوبوس شیک و نو وجود ندارد که تیم فوتبال عربستان را که اتفاقا رونالدو هم عضو همین تیم است، از فرودگاه به هتل منتقل کند و آن‌ها به سختی به هتل رسیده‌اند. ما هم ناچار به میزبانی شایسته از رونالدو و تیم همراهش بودیم تا خلاءهای گردشگری را پر کنیم. به همین دلیل، با گل‌های ارکیده از تیم النصر عربستان در هتل استقبال کردیم و پس از آن هم بهترین غذاهای ایرانی را برای این تیم و رونالدو تدارک دیدیم. او پیشتر گفته بود که دوست دارد غذاهای ایرانی را بچشد و به همین دلیل، بهترین غذاهای ایران برای او فراهم شد تا شاید پس از ترک ایران راجع به مهمان نوازی ایرانی نکات مثبتی مطرح کند که به نفع گردشگری کشور باشد.»

به گزارش رسانه قطبنما پیشتر گمانه‌زنی شده بود که کریستیانو رونالدو احتمالا در «اسکای سوئیت»، یکی از مجلل‌ترین و لوکس‌ترین اتاق‌های هتل اسپیناس پالاس، اقامت خواهد کرد. این سوئیت در مرتفع‌ترین نقطه هتل اسپیناس پالاس در یک طبقه مستقل قرار گرفته و می‌توان گفت مرتفع‌ترین سوئیت کل استان تهران است.

آخرین اخبار گردشگری را در «رسانه قطبنما» بخوانید.

مطالب مرتبط