سوئیت لوکس رونالدو و هزینه عرب ها برای این بازیکن

سوئیت لوکس رونالدو و هزینه عرب ها برای این بازیکن

خیلی از افراد تیتر خبر هایی که این روز ها می بینند تنها محدود به بازی النصر و پرسپولیس است؛ ولی چیزی که بیشتر از همیشه جنجال به پا کرده است حضور بازیکن و آقای گل جهان در ایران است. حضور کریستیانو رونالدو در ایران کمتر از 24 بوده ولی حواشی و خبر هایی که حول و حوش اقامت این بازیکن می گردد؛ نزدیک به چند هفته تمامی خبرگذاری های تهران را به خود درگیر کرده است.

اقامت رونالدو و تیمش در هتل بین المللی تهران

یکی از معروف ترین هتل های تهران که مرکز اقامت بسیاری از توریست های خارجی است؛ هتل اسیپناس بوده که بسیاری از ایرانیان این هتل را یکی از هتل های گران قیمت ایران برمیشمارند. این هتل واقع در سعادت آباد یکی از لوکس ترین هتل های ایرانی می باشد که در سال 1394 تاسیس شد. با این حال این هتل در هفته اخیر به علت اقامت تیم النصر چنان توجه ای دریافت کرده است که از زمان ساخت تا به حالا چنان تیتر خبر ها نبوده است.

بیشتر هتل های این اتاق به بهانه دیدن این چهره مطرح از سمت مردم رزرو شده است که با این حال مجموعه اسپیناس سعی کرده است که هزینه اتاق ها را به 41.800 تومان افزایش دهد تا دیگر افراد نتوانند اتاق های این هتل را رزرو کنند؛ با این حال باز هم برخی از اتاق ها  تنها به هدف دیدن آقای گل فوتبال رزرو شده است.

سوئیت لوکس رونالدو در هتل اسپیناس

افراد متعددی که نگران بودند تا بهترین ها در اختیار این بازیکن قرار گیرد؛ کنجکاو بودند که بهترین اتاق هتل اسپیناس چطور است و آیا در شان آقای گل جهان است؟

باید گفت که سوئیتی که برای رونالدو تعبیه شده است در طبقه آخر هتل اسپیناس قرار دارد و حدود 250 متر مساحت داشته، ساختار این اتاق به گونه ای است که یک سالن مستقل، یک اتاق کار و یک اتاق خواب جداگانه نیز برای این اتاق طراحی شده است. همچنین داخل تنها اتاق این واحد یک جکوزی نیز قرار دارد. هزینه اقامت در این اتاق به ازای هر شب برابر با 90 میلیون تومان بوده که برای دو شب اقامت این بازیکن برابر با 180 میلیون تومان است.

لازم به ذکر است که عربستان برای راحتی این بازیکن و افراد تیمش دو طبقه از اتاق های هتل اسپیناس سعادت آباد را به صورت کامل رزرو کرده اند که هیچ فرد دیگری توانایی رفت و آمد در این طبقه را نداشته باشد مگر اینکه از پرسنل و اعضای تیم النصر باشد.

هدیه ایرانی ها به رونالدو

فدراسیون برای به یادگار قرار دادن نام خود در ذهن این بازیکن تصمیم گرفتند که به این بازیکن یک تخته فرش دستبافت از جنس ابریشم به عنوان هدیه تقدیم کنند.

هدیه ایرانی ها به رونالدو | بازی النصر و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی

دیدار تیم پرسپولیس با تیم النصر عربستان فردا در تاریخ 28 شهریور ماه در ساعت 21.30 در ورزشگاه آزادی و بدون حضور تماشاگر برگزار می شود، از این رو تمامی ایرانیان تنها می توانند از تلویزیون های خود رونالدو را ببینند.

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

هتل رونالدو در ایران کجاست؟

مطالب مرتبط