معرفی بهترین‌های صنعت گردشگری در مراسم اختتامیه جشنواره جوایز جهانی سفر 2020

معرفی بهترین‌های صنعت گردشگری در مراسم اختتامیه جشنواره جوایز جهانی سفر 2020

مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ «ورلد تراول آواردز» (World Travel Awards) در تاریخ ۲۷ نوامبر (۷ آذر) برگزار خواهد شد. در این مراسم که به‌صورت مجازی و در کشور «روسیه» برگزار می‌شود، برندگان نهایی این رویداد مهم اعلام خواهند شد.

رسانه قطب‌نما- جشنواره «جوایز جهانی سفر» یا همان «ورلد تراول آواردز» (World Travel Awards) یکی از بزرگ‌ترین جشنواره‌های صنعت گردشگری در جهان است که برای شناخت بیشتر سفر و گردشگری و تقدیر از آن برگزار می‌شود. هدف از برگزاری سالانه‌ی این جشنواره، یافتن بهترین برندهای حوزه‌ی سفر، گردشگری، مهمان‌یاری و هتلداری و معرفی آن‌ها است.

در مراسم اختتامیه، برندگان در دسته‌های اصلی، از جمله جذاب‌ترین شهرها برای مسافران، بهترین مجریان تور، بهترین خطوط هوایی، بهترین ریزورت‌ها و هتل‌ها و... معرفی خواهند شد. علاقه‌مندان می‌توانند این مراسم را در روز جمعه، ۲۷ نوامبر (۷ آذر)، ساعت ۱۵:۰۰ به‌وقت «گرینویچ» (۱۱:۳۰ به‌وقت ایران) به‌صورت آنلاین در این صفحه تماشا کنند.

این مراسم به‌صورت آنلاین و برای اولین بار در «مسکو» برگزار می‌شود. «مسکو» در «جشنواره جهانی سفر» سال گذشته با غلبه بر رقبایی مانند «لندن»، «نیویورک»، «پاریس»، «سیدنی»، «لیسبون» و بسیاری دیگر از شهرهای گردشگری، به‌عنوان برترین مقصد گردشگری در جهان شناخته شد.

جشنواره «جوایز جهانی سفر» در سال ۱۹۹۳ (۱۳۷۲) پایه‌گذاری شده است. این جشنواره معتبرترین رویداد در زمینه‌ی گردشگری است و در بیش از ۸۰ بخش جوایزی را به برندگان اهدا می‌کند.

جدیدترین اخبار صنعت گردشگری را از رسانه قطب‌نما دنبال کنید.

مطالب مرتبط