همکاری شرکت اوراکل و استارتاپ Nor1، گامی بلند جهت شخصی‌سازی سفرها

همکاری شرکت اوراکل و استارتاپ Nor1، گامی بلند جهت شخصی‌سازی سفرها

شرکت «اوراکل» (Oracle) با مشارکت با استارتاپ “Nor1”، امکانات جدیدی را جهت شخصی‌سازی سفر‌ها و پیش‌خرید خدمات به مشتریان ارائه می‌دهد.

رسانه قطب‌نما- شرکت «اوراکل هاسپیتالیتی» (Oracle Hospitality) از جمله کمپانی‌هایی است که تجربه‌ای طولانی در زمینه‌ی ارائه‌ی فناوری‌های پیشرفته به هتلداران مستقل، هتل‌های زنجیره‌ای و خطوط‌ کشتیرانی دارد.

اوراکل با همکاری استارتاپ "Nor1" به دنبال آن است تا با استفاده از نرم‌افزارهای به‌روز علاوه بر مدیریت املاک خود در سراسر جهان، با تجزیه‌وتحلیل و گزارش تجربیات مسافران گامی بلند در راه شخصی‌سازی سفرهای مشتریان بردارد.

مشارکت با استارتاپ “Nor1”

“Nor1”، ارائه‌کننده تکنولوژی‌های جدید در صنعت هتلداری، از جمله استارتاپ‌هایی است که به کمک هوش مصنوعی به هتل‌ها اجازه می‌دهد پیش از سفر و در طول آن، خدمات متنوعی را به مسافران پیشنهاد دهد. در واقع، این فناوری نوین علاوه بر افزایش درآمد هتل‌ها، موجب حفظ وفاداری مشتریان نیز می‌شود.

اگرچه هنوز جزئیاتی از مفاد قرارداد منتشر نشده است؛ اما این دو شرکت با ارسال پیام‌هایی به مشتریان خود اعلام کرده‌اند که این توافق موجب گسترش امکان دسترسی به سیستم مدیریت املاک ابری «اوراکل» خواهد شد. در حقیقت، همکاری اوراکل با “Nor1” بستری مناسب را جهت ارائه‌ی پیشنهادات متنوع به هتلداران در زمینه‌ی تکنولوژی ارتباط با مهمانان فراهم می‌کند.

همچنین بسیاری از شرکت‌های هتلداری که از برنامه اوراکل تنها برای مدیریت عملیات و املاک خود استفاده می‌کردند، هم‌اکنون به ارتباط با مهمانان و استفاده از فناوری‌های ارسال پیام‌‌ یا موتورهای رزرو آنلاین توجه می‌کنند. علاوه بر این، کاربران «اوراکل» می‌توانند ضمن استفاده از سرویس‌های “Nor1”، پیشنهادات جدیدی را در زمینه‌ی فروش، بازاریابی و خدمات به مهمانان خود ارائه کنند.

ضرورت و نحوه‌ی کار با تکنولوژی “Nor1”

در حال حاضر، بسیاری از شرکت‌های هتلداری با استفاده از ابزارهای مختلف مشتریان خود را ترغیب می‌کنند تا علاوه بر تغییر اتاق‌های خود به سوئیت‌های مجلل، از سایر امکانات تفریحی و رفاهی هتل‌ها مانند مرکزهای اسپا و خرید یا امثال آن نیز استفاده کنند.

اما بیشتر این هتل‌ها برای شخصی‌سازی پیام‌های مسافران از کارمندان خود کمک می‌گیرند. تکنولوژی استارتاپ “Nor1” علاوه بر آنکه بسیاری از مراحل فروش را به‌طور خودکار انجام می‌دهد، با استفاده از وب‌سایت هتل یا ارسال ایمیل و پیام کوتاه به مسافران، آن‌ها را از سایر خدماتی که می‌توانند از آن بهره ببرند، آگاه می‌کند. علاوه بر آن، این استارتاپ از قابلیت چک-این خودکار از طریق گوشی‌های همراه یا در هنگام پذیرش در هتل‌ها نیز برخوردار است.

نگاهی به سابقه‌ی درخشان استارتاپ “Nor1”

پیش از این نیز استارتاپ “Nor1” با جذب سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیری در زمینه تکنولوژی و نوآوری همچون «پلی تک سنتر» (Play Tech Center)، «اسل» (Accel) و «پلاگ» (Plug) و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مانند «اس‌ای‌پی کنکور» (SAP Concure) و سهام‌های خصوصی توانسته است مبلغ ۲۹ میلیون دلار درآمد کسب کند.

همچنین در حال حاضر هتلداران زیادی از جمله «روم‌دکس» (Roomdex) و «اوکی» (Oakey) با استفاده از قابلیت‌های “Nor1” بسیاری از خدمات خود را پیش از ورود مشتریان به املاک اقامتی در معرض فروش می‌گذارند.

آخرین اخبار حوزه‌ی تکنولوژی و گردشگری را در وب‌‌سایت «رسانه قطب‌نما» دنبال کنید.

مطالب مرتبط