همکاری سوپراستار اسپانیایی با هواپیمایی امارات

پرواز به سبک پنه لوپه کروز! + ویدیو

پرواز به سبک پنه لوپه کروز! + ویدیو

رسانه قطبنما: شرکت هواپیمایی امارات در تازه‌ترین کمپین بازاریابی ویدیویی خود که تابستان امسال منتشر شد، با پنه لوپه کروز، بازیگر هالیوودی برنده اسکار، به‌عنوان سفیر جدید برند خود همکاری کرده است.

شعار کمپین جدید هواپیمایی امارات که «سفر فقط مربوط به مقصد نهایی نیست، بلکه نحوه رسیدن شما به آنجا نیز اهمیت دارد» است، با این هدف طراحی شده که امکانات لوکس این هواپیمایی را به مردم جهان نشان بدهد.

به گزارش «رسانه قطبنما»، نحوه اجرای این کمپین که در قسمت‌های کوتاه چندثانیه‌ای منتشر شده، به این صورت است که پنه لوپه کروز به‌عنوان بازیگر اصلی، از وسایل تجملی قسمت فرست کلاس هواپیمای A380 (یکی از بهترین هواپیماهای دنیا) استفاده می‌کند و تجربیات خودش را به اشتراک می‌گذارد.

ابتدا بیایید یکی از قسمت‌های این کمپین ویدیویی را که طولانی‌ترین آن است، باهم ببینیم:

در قسمت‌های دیگر این کمپین بازاریابی گردشگری، نقش پنه‌لوپه کروز پررنگ‌تر است. برای مثال او در یکی از قسمت‌ها مشغول کار کردن با تبلت خود است که به یک باره جمله‌ای را به مانیتور روبه‌روی خودش می‌گوید که بعد مشخص می‌شود که در حال تماشای فوتبال به‌صورت آنلاین است. 

در قسمت دیگری از این کمپین، بازیگر زن اسپانیایی از یک اتاق خارج می‌شود و می‌گوید:‌ «همین حالا دوش گرفته‌ام. می‌دانید چرا؟‌ چون با هواپیمای فوق لوکس A380 پرواز می‌کنم!» یا در قسمت دیگری نشان می‌دهد که پنه لوپه کروز در حالی‌که در یکی از سوئیت‌های بزرگ درجه یک هواپیمای اماراتی مستقر است، با بستن در، فضا را جدا می‌کند و می‌گوید: «از یک اتاق هتل، به اتاق دیگر».

نکته مهم دیگر این کمپین بازاریابی، دو زبانه بودن آن است. یکی از علت‌های انتخاب پنه لوپه کروز به‌عنوان سفیر برند هواپیمایی امارات این بود که با ساخت‌ آگهی‌های دوزبانه انگلیسی-اسپانیایی، مخاطبان بیشتری را هدف قرار می‌دهند و به این وسیله می‌توانند فروش بیشتری داشته باشند.

کارگردان برنده اسکار، رابرت استرومبرگ، این ویدیوهای کوتاه را کارگردانی کرده است و از نزدیک با کارکنان و مدیران هواپیمایی امارات همکاری کرده تا اطمینان حاصل کند که این سلسله تبلیغات، سطح راحتی و تجملاتی را که ایرلاین به دنبال به تصویر کشیدن است، کاملاً نشان دهد.

ریچارد بیلینگتون، معاون ارشد برند و تبلیغات هواپیمایی امارات درباره انتخاب پنه لوپه کروز به‌عنوان سفیر برند این هواپیمایی می‌گوید: «ما به دنبال فردی بودیم که باکلاس و شیک باشد و در عین حال، جذابیت مدرن جهانی را داشته باشد. پنه‌لوپه کروز کاملا برای ما مناسب بود.»

همچنین کروز درباره تجربه همکاری با هواپیمایی امارات می‌گوید: «من سال‌ها با این هواپیمایی سفر کرده‌ام و در برخی از خاص‌‌ترین سفرهای زندگیم با من همراه بوده است و بنابراین، از همکاری با این برند هواپیمایی، بسیار هیجان‌زده هستم.»

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

با هواپیمایی امارات، به فردا سلام کنید + ویدیو

مطالب مرتبط