کمپین بازاریابی یک کمپانی تولیدکننده بستنی

متاورسی‌ها در حسرت طعم «مگنوم»! +ویدیو

متاورسی‌ها در حسرت طعم «مگنوم»! +ویدیو

رسانه قطبنما: کمپانی مگنوم، یک کمپانی تولیدکننده بستنی و شکلات است که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. این کمپانی به‌تازگی، یک کمپین بازاریابی با شعار «Not Available In The Metaverse» به‌معنی «در متاورس موجود نیست!» اجرا کرده که به‌ کمک آن نشان می‌دهد، اگرچه دنیای مجازی جذابیت‌های خاص خودش را دارد، اما هنوز لذت‌های خاصی، مانند لذت‌بردن از خوردن بستنی، فقط در دنیای واقعی قابل دسترس است.

به گزارش «رسانه قطبنما»، در ویدیوی این کمپین، یک آواتار دختر در متاورس برای فرار از دنیای مجازی، عینک واقعیت مجازی را به چشم خود می‌زند تا به دنیای واقعی قدم بگذارد. ویدیوی این کمپین، سفر کوتاه این دختر در دنیای واقعی و مجذوب شدنش به زندگی واقعی را نشان می‌دهد. در پایان این فیلم کوتاه نیز، زمانی‌ که این دختر می‌خواهد بستنی مگنوم را گاز بزند، دوباره به دنیای مجازی پرتاب می‌شود که در آنجا هیچ بستنی مگنومی در کار نیست!

بیاید ویدیوی این کمپین را با هم تماشا کنیم:


این ویدیو به‌‌خوبی توانسته احساس خلا ناشی از نداشتن برخی امکانات و احساسات در دنیای متاورس را نشان دهد و کاربران زیادی این کمپین را تحسین کرده‌اند‌. از طرفی دیگر، مگنوم با اینفلوئنسرهای زیادی در این کمپین همکاری کرده تا آن‌ها برای مخاطبان خود، درباره لذت بستنی‌خوردن در دنیای واقعی بنویسند؛ چیزی که در متاورس از آن محروم‌اند!

دشمنی آشکار مگنوم با متاورس!

برخی منتقدان می‌گویند مگنوم با این ویدیو، رسما یک کمپین ضدِ متاورس اجرا کرده و دشمنی خود را با متاورس نشان داده است.

کمپین بازاریابی مگنوم توسط شرکت Lola MullenLowe Madrid طراحی و اجرا شده است‌. توماس اوستیگلیا که مدیر اجرایی این کمپین بوده درباره کمپین بازاریابی مگنوم می‌گوید: «هنوز شک و تردیدها و نقاط مبهم بسیاری درباره متاورس وجود دارد. از آن‌جایی که مگنوم یک برند بستنی است که لذت واقعی را جشن می‌گیرد، ما آن را فرصتی عالی برای بهره‌گیری از موج تردیدها درباره متاورس دیدیم؛ به‌خصوص در مقابل طرفداران جامعه متاورس!»

توضیح درباره عکس یک خبر: این عکس توسط ابزارهای هوش مصنوعی طراحی شده است.

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

۷ کاربرد متاورس در هتل ها + ۲ هتل در متاورس

مطالب مرتبط