معرفی کمپین‌های بازاریابی گردشگری (۲۹)

مهمانی هواپیمایی قطر برای هواداران جام جهانی + ویدیو

مهمانی هواپیمایی قطر برای هواداران جام جهانی + ویدیو

رسانه قطبنماهواپیمایی قطر (Qatar Airways) با اجرای یک کمپین بازاریابی از طرفداران فوتبالی خود دعوت کرده است که با تجربه جدید واقعیت مجازی این ایرلاین به نام Qverse، در آینده قدم بگذارند، در یک بازی آنلاین به نام Inflight Delight برای به‌‌دست آوردن یک بسته سفر جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، شانس خود را امتحان کنند و با سایر هواداران فوتبالی به رقابت بپردازند.

با توجه به این‌که کم‌تر از ۳ ماه به شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باقی مانده، هواپیمایی قطر که شریک رسمی فیفا است، این رویداد فوتبالی را به‌کمک موسیقی نوستالژیک و معروف We Will Rock You جشن می‌گیرد؛ موسیقی‌ای که با شور و شوق در استادیوم‌ خوانده می‌شود و با نوآوری‌های دیجیتالی همراه خواهد شد.

قبل از هر چیز ویدیوی این کمپین را با هم ببینیم:

بخش‌های کمپین بازاریابی هواپیمایی قطر

کمپین جدید هواپیمایی قطر بر یک تبلیغ پرانرژی و هیجان‌انگیز متمرکز شده است. موسیقی شادی‌بخش این ویدیو تبلیغاتی، منعکس‌کننده اعتقاد این شرکت هواپیمایی درباره فوتبال به‌عنوان یک زبان جهانی است که همه هواداران در سراسر دنیا را متحد می‌کند و از موانع کلامی فراتر می‌رود.

کمپین جدید بازاریابی قطر ایرویز، علاوه بر ویدیوی هیجان‌انگیز، بخش‌های جالب توجه دیگری نیز دارد. کاربران می‌توانند با مراجعه به آدرس www.qatarairways.com/FWC2022، حضور در دنیای مجازی Qverse را تجربه کنند و از نزدیک، با Qsuite آشنا شوند؛ جایی‌که بهترین صندلی‌های کلاس تجاری هواپیمایی قطر را دارد. در تجربه مجازی Qverse شما می‌توانید با سما، اولین مهماندار فرابشری هواپیمایی قطر، سفر و از راهنمایی‌های او در طول پرواز استفاده کنید. با وارد کردن نام خود در صفحه زیر، کارت پرواز خود را دریافت می‌کنید و از این‌جا به بعد، سفر شخصی‌سازی‌شده شما آغاز می‌شود. در این سفر مجازی، می‌توانید با امکانات و سرگرمی‌های هواپیمایی قطر بیشتر آشنا شوید. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این تجربه هیجان‌انگیز را امتحان کنید!

کمپین بازاریابی هواپیمایی قطر

علاوه بر این، کاربران می‌توانند بازی Inflight Delight را نیز تجربه کنند و شانس خود را برای برنده‌شدن بسته‌ سفر جام جهانی قطر که شامل بلیط‌های مسابقات فوتبال، پروازهای برگشت و اقامت است، امتحان کنند.

تور اتوبوسی هواپیمایی قطر

این کمپین بازاریابی، تنها کمپین هواپیمایی قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲ نبوده؛ این شرکت هواپیمایی در ماه آگوست، یک تور اتوبوسی را ۱۰۰ روز پیش از شروع بازی‌‌های جام جهانی از شهر لندن آغاز کرده است. اتوبوس این تور، تا آغاز این تورنمنت به گشت‌وگذار در ۱۳ شهر اروپایی ادامه ‌می‌دهد. هواپیمایی قطر به کسانی که با اتوبوس این تور ارتباط برقرار و در بازی‌های تعاملی آن شرکت می‌‌کنند، شانس برنده‌شدن بلیط‌ بازی‌های جام جهانی و بسته‌سفرهای All-inclusive را می‌دهد، آن‌ها را با تاریخ قطر و بازی‌های فوتبال آشنا می‌‌کند و از شرکت‌کنندگان این مسابقات می‌خواهد که تجربیاتشان را با هشتگ #FlytoQatar2022 به اشتراک بگذارند.

تور اتوبوسی هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر از سال ۲۰۱۷ تاکنون، شریک رسمی فیفا بوده و در سال ۲۰۲۱ میلادی توسط Skytrax، سازمان بین‌المللی رتبه‌بندی حمل‌ونقل هوایی، به‌عنوان بهترین ایرلاین سال، انتخاب شده است.

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

چطور کمپین گردشگری راه اندازی کنیم + ۸ گام عملی

مطالب مرتبط