کمپین گردشگری قطر : در قطر بیشتر حس کنید!

کشف قطر با سه شخصیت کارتونی + ویدیو

کشف قطر با سه شخصیت کارتونی + ویدیو

رسانه قطبنما: چند روز قبل از شروع جام جهانی ۲۰۲۲، قطر یک کمپین گردشگری یکپارچه را با تمرکز بر ایجاد ارتباطات عاطفی با مقصد، راه‌‌اندازی کرد. این کمپین، یک کمپین بازاریابی یکپارچه است که برای بازارهای کلیدی قطر طراحی شده و هم‌اکنون در تلویزیون، رسانه‌های دیجیتال، شبکه‌های اجتماعی و حتی تبلیغات چاپی در حال اجرا است.

به گزارش «رسانه قطبنما»، کمپین گردشگری قطر با شعار Feel more in Qatar، به معنی «در قطر بیشتر حس کنید!»، روی ایجاد ارتباطات عاطفی بازدیدکنندگان با این مقصد تمرکز کرده و در آخرین ویدیو، با عنوان Families Feel more in Qatar، به معنی «خانواده‌ها در قطر بیشتر حس می‌کنند»، فعالیت‌ها و تجربیات خانوادگی را در اولویت قرار داده و این نوع از گردشگران را بیش از پیش به سمت خود فرا خوانده است. تبلیغ ۶۰ ثانیه‌ای قطر بر یک خانواده و تفریحات آن‌ها تمرکز کرده که اعضای این خانواده در طول اقامت‌شان در این کشور، احساسات متنوعی را تجربه می‌کنند.

بیایید پیش از هر چیز ویدیوی هیجان‌انگیز این کمپین را با هم تماشا کنیم:

شخصیت‌‌پردازی کمپین گردشگری قطر

ویدیوی کمپین گردشگری قطر، سه شخصیت انیمیشنی و جذاب دارد که با خانواده‌ای که در این ویدیو هستند سفر کرده و آن‌ها را با تجربیات عاطفی و مهمان‌نوازی این کشور آشنا می‌کنند. شخصیت عقاب با نام «شاهین»، قوچ با نام «ماها» و لاک‌پشت با نام «لولو»، شخصیت‌های انیمیشنی این ویدیو و نمادهای حیات وحش قطر هستند که این خانواده را برای کشف روح و قلب قطر، مقصدی که مدرنیته را با سنت و فرهنگ عربی ترکیب کرده، راهنمایی می‌کنند.

کانال‌های پخش کمپین گردشگری قطر

کمپین جدید گردشگری قطر در ۱۶ کشور دنیا پخش شده و شامل تبلیغات گسترده در فضای باز و آنلاین و همچنین تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، اسنپ‌ چت، یوتیوب و شبکه نمایش گوگل خواهد بود. البته به گفته برخی رسانه‌‌ها، این کمپین از طریق آگهی‌های چاپی بیشتر دیده خواهد شد.

وب‌سایت Visit Qatar نیز حین اجرای این کمپین، از محتواهای تبلیغاتی آن به زبان‌های عربی، چینی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، اسپانیایی و ترکی، پشتیبانی می‌کند.

کمپین Feel more in Qatar، کمپینی است که بعد از کمپین موفقیت‌آمیز Experience a World Beyond طراحی و اجرا شده تا بتواند تا پایان سال ۲۰۲۳، بیش از ۶ میلیون بازدیدکننده برای قطر به همراه داشته باشد.

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

با سفر به قطر «دنیایی فراتر را تجربه کنید» + ویدیو

مطالب مرتبط