حاشیه‌های دیدنی قهرمانان فوتبال اروپا در استانبول + ویدیو

حاشیه‌های دیدنی قهرمانان فوتبال اروپا در استانبول + ویدیو

رسانه قطبنما: «فوتبال فراتر از یک بازی و استانبول فراتر از یک فینال است!»؛ این جمله شعار کمپین‌های تبلیغاتی هواپیمایی «ترکیش ایرلاینز» در جریان رقابت‌های فینال لیگ قهرمانان اروپا بود که ۲۰ خرداد ۱۴۰۲، در ورزشگاه المپیک آتاتورک استانبول برگزار شد. فینالی که صحنه رویارویی دو تیم محبوب منچسترسیتی و اینترمیلان بود و در نهایت با یک گل به سود منچسترسیتی تمام شد تا این تیم برای نخستین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود، اما منچستر تنها قهرمان این رقابت‌ها نبود!

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز باز هم با استفاده از تکنیک بازاریابی ویدیویی، از فرصت میزبانی استانبول از هواداران فوتبال نهایت استفاده را کرد تا استانبول را به‌عنوان یکی از زیباترین شهرهای جهان و نقطه‌ای برای اتصال هواداران فوتبال و خود را به‌عنوان ایرلاینی که هواداران فوتبال در سراسر جهان را به هم متصل می‌کند، معرفی کند. در این ویدیو شاهد هستیم که ترکیش ایرلاینز با شبکه پروازی گسترده خود، بیشترین تعداد مقاصد جهان را به هم متصل می‌کند.

کمپین‌های تبلیغاتی ترکیش ایرلاینز یک ماه مانده به برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا آغاز شد و این شرکت هواپیمایی با برگزاری چند کمپین ویدیویی و حضور سلبریتی‌های فوتبال، بینندگان را به تجربه یک سفر حماسی از مبدا شهرهای تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا به مقصد استانبول، با همراهی این شرکت هواپیمایی، دعوت کرد.

دعوتی که موفق بود و حالا به‌گزارش خبرگزاری آناتولی، پس از پایان این رقابت‌ها، اداره کل هوانوردی غیرنظامی ترکیه اعلام کرده، فرودگاه استانبول در فینال لیگ قهرمانا اروپا، رکورد تعداد پرواز و جابه‌جایی مسافران در یک روز را شکسته است و با ثبت هزار و ۷۴۹ پرواز در روز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱، رکورد روزانه جدیدی را از زمان افتتاح این فرودگاه به ثبت رسانده است. علاوه بر شرکت‌های هواپیمایی که هواداران فوتبال را از سراسر جهان به استانبول رساندند، ۲۱۷ جت خصوصی نیز از ۱۷ تا ۲۱ خرداد ۱۴۰۲، در فرودگاه استانبول فرود آمدند.

در نهایت با پایان این رقابت‌ها، ترکیش ایرلانیز بار دیگر با یک کمپین ویدیویی به سراغ مخاطبان خود رفت تا حالا که تب‌وتاب رقابت‌ها پایین آمده، بازهم آن‌ها را به دیدن استانبول و آغاز یک ماجراجویی دیگر دعوت کند. در این کمپین ویدیویی، این شرکت هواپیمایی به‌سراغ Beautiful Destinations رفته است که از گردشگری پایدار حمایت می‌کند. در این ویدیو تبلیغاتی، مسافران ترکیش ایرلاینز می‌توانند با ارسال یک کد تخفیف به Beautiful Destinations در سفر بعدی خود، ۲۰ درصد تخفیف بگیرند. 

حرکتی هوشمندانه که نه‌تنها این شرکت هواپیمایی و شهر استانبول را در ذهن مسافران ماندگار می‌کند، بلکه این شرکت را به‌عنوان یک دوستدار سفرهای پایدار معرفی می‌کند.

در ادامه، ویدیوی خداحافظی ترکیش ایرلاینز با فینال لیگ قهرمانان اروپا و آغاز یک ماجراجویی جدید در استانبول را تماشا کنید:

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

چطور کمپین گردشگری راه اندازی کنیم + ۸ گام عملی

مطالب مرتبط