روایت «مورگان فریمن» از پیوند دوباره قاره‌های جهان + ویدیو

روایت «مورگان فریمن» از پیوند دوباره قاره‌های جهان + ویدیو

رسانه قطبنما: هواپیمایی ترکیش در ۱۳ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی، یک کمپین تبلیغاتی جهانی به‌نام «Pangea یا پانگه‌آ» را راه‌اندازی کرد‌. این تبلیغ برای اولین بار در میان تبلیغات بازی سوپربول بخش شد. در این ویدیوی تبلیغاتی، ترکیش ایرلاینز با مورگان فریمن، بازیگر مشهور هالیوودی، همکاری کرده؛ البته این اولین همکاری هواپیمایی ترکیش با این ستاره هالیوودی نیست!

به گزارش «رسانه قطنبما»،کمپین هواپیمایی ترکیش حول محور مفهوم «پانگه‌آ» می‌چرخد؛ همان ابرقاره‌ای که میلیون‌ها سال پیش وجود داشت و در اثر جدا شدن بخش‌هایی از آن، قاره‌های امروزی روی کره زمین به‌وجود آمدند. تمرکز این کمپین بر این موضوع است که با وجود این‌که پانگه‌آ سال‌ها پیش به قاره‌ها مختلف تقسیم شد، اما هواپیمایی ترکیش امروزه با پروازهایش جهان را به هم متصل می‌کند‌؛ زیرا این شرکت هواپیمایی بیشتر از هر ایرلاین دیگری به سراسر نقاط جهان پرواز دارد.

پیام بعدی این کمپین تبلیغاتی درباره چگونگی ارتباط همه انسان‌های کره زمین است؛ صرف نظر از این‌که در کجای جهان زندگی می‌کنند.
ساخت ویدیوی این کمپین ویدیو مارکتینگ در سال ۲۰۲۱ میلادی و در شهرهای استانبول و نیویورک انجام شد‌. نکته جالب توجه دیگر این ویدیو، این است که علاوه بر صحنه‌های اکشن زنده، صحنه‌های انیمیشن رایانه‌ای هم دارد که قاره‌ها و خشکی‌ها را دوباره به هم وصل می‌کند تا پانگه‌آ را به شیو‌ای جذاب و بصری، به تصویر بکشد.

بیایید ویدیوی این کمپین را با هم تماشا کنیم:

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

بازاریابی گردشگری چیست | ۴ استراتژی مهم + ویديو

مطالب مرتبط