کمپین جذاب ابوظبی

زمستان بهاری در ابوظبی + ویدیو

زمستان بهاری در ابوظبی + ویدیو

رسانه قطبنما: وزارت فرهنگ و گردشگری ابوظبی در آخرین کمپین بازاریابی ویدیویی که منتشر کرد، روی مهمترین نقطه قوت خود دست گذاشت. دقیقا در زمانی که تمام دنیا رو به سردی می‌رود، پایتخت کشور امارات متحده عربی، ابوظبی، با ارسال پیامی در این ویدیو به مردم سراسر دنیا می‌گوید که ما آغوشمان را به روی فصل سرد باز کرده‌ایم، شما هم وارد شوید!

به گزارش «رسانه قطبنما»، کمپین «Can’t Wait to Winter» یا «ما نمی‌توانیم برای زمستان صبر کنیم»، جدیدترین محصول تبلیغاتی ابوظبی است که در چهار قسمت ساخته و در فواصل زمانی مشخص منتشر شده است.

 در هر کدام از ویدیوهای این کمپین افرادی شاخص حضور دارند که تنوع این ویدیوها را افزایش داده است. در ویدیوی اول، رانویر سینگ، ستاره بالیوودی و سفیر برند ابوظبی را می‌بینیم، در ویدیوی دوم، لیو بیفی بازیگر چینی-آمریکایی حضور دارد و ویدیوی سوم با حضور واوود حسین و حسین البلام ساخته شده است. فیلم چهارم اما ستاره شناخته شده‌ای ندارد و یک خانواده را نشان می‌دهد که از بودن در ابوظبی لذت می‌برند.

در تاریخ ۲۵ سپتامبر امسال (تقریبا یک ماه پیش) فیلم چهارم این کمپین منتشر شد که تاکنون بیش از ۹۴ میلیون در کانال یوتیوب «visit abu dahbi» بازدید داشته است. در این ویدیو می‌بینیم که لباس‌های تابستانه از چمدان‌های مسافران به بیرون پرواز می‌‌کنند و به شکل آدم‌ّای بدون سر در خیابان‌های ابوظبی به گردش می‌پردازند.

بیایید این ویدیوی تبلیغاتی را باهم ببینیم:

در کمپین بازاریابی گردشگری ابوظبی که با محوریت تفاوت‌های آب‌وهوایی منطقه ساخته شده، نشان داد فرهنگ محلی، زیرساخت‌های لازم برای تجربه‌های ماجراجویی، مکان‌های آرام برای استراحت، لذت‌های آشپزی و امکان پرسه در مراکز خرید مدنظر گرفته شده است.

ابوظبی برای فصل زمستان برنامه‌های متنوعی دارد؛ پخش آنلاین بازی‌های NBA در ابوظبی، جایزه بزرگ فرمول یک ابوظبی، هفته مسابقات UFC، دیزنی روی یخ و جشنواره‌ موسیقی Hyperound K-Fest که با برگزاری کنسرت خواننده‌‌های پاپ مانند رابی ویلیامز و آرجیت سینگ انجام می‌شود، از جمله برنامه‌های تقویم گردشگری ابوظبی برای زمستان ۲۰۲۳ است.

به گزارش «رسانه قطبنما»، امارت عربی ابوظبی در سال‌های گذشته تمرکز خود را روی جذب گردشگران خارجی گذاشته است و با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم مانند موزه لوور ابوظبی (بزرگترین موزه خاورمیانه)، برج‌های اتحاد، جزیره مصنوعی یاس و اخیرا پارک آبی سی‌ورلد که به این جزیره اضافه شده است، از جمله این جاذبه‌های گردشگری بوده است.

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

زک افرون و جسیکا آلبا به هم رسیدند! + ویدیو

مطالب مرتبط