کمپین برند بین‌المللی پاستا «باریلا»

این رشته‌ها دنیا را به هم وصل می‌کنند! + ویدیو

این رشته‌ها دنیا را به هم وصل می‌کنند! + ویدیو

رسانه قطبنما: «باریلا»، برند برتر پاستا در جهان، یک کمپین بازاریابی را در سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی و در ۱۸ کشور اجرا کرد. باریلا با اجرای این کمپین، نزدیک‌بودن خود به زندگی روزمره افراد را نشان داده و تلاش کرده است تا به مخاطبان خود نشان دهد که همواره و در هر شرایطی، کنار آن‌ها و شریک لحظات زندگی‌ آن‌ها است.

به گزارش «رسانه قطبنما»، کمپین باریلا در سال ۲۰۲۰ میلادی و در دوران شیوع گسترده پاندمی کرونا طراحی شد؛ دورانی که «خانه» مرکز تمام فعالیت‌های افراد بود و اشیای موجود در خانه مانند میز غذاخوری، کارکردهای جدیدی غیر از غذا خوردن پیدا کرده بودند. در همین زمان، باریلا با انتشار یک کمپین تبلیغاتی و با استفاده از تکنیک بازاریابی ویدیویی به مردم یادآوری کرد که «میزها» هنوز هم جایی برای جمع‌شدن کنار یکدیگر و جشن‌گرفتن هستند. باریلا با اجرای این کمپین، خود را به‌عنوان عامل پیونددهنده روابط انسانی در دوران کرونا نشان داد و تلاش کرد تا اعتماد مخاطبان را به‌دست آورد و حس صمیمیت یک خانه را به آن‌ها برگرداند.

در انتهای ویدیوی این کمپین، جمله «The Italian Art of Turning Tables To Home Since 1877» ظاهر می‌شود. باریلا با این شعار که به‌معنی «هنر ایتالیایی، تبدیل میزها به خانه از سال ۱۸۷۷» است، قدرت خود را در کنار هم جمع‌کردن افراد در طی سال‌های طولانی به رخ می‌کشد.

این کمپین بازاریابی، در ۱۸ کشور جهان شامل اتریش، بوسنی، کانادا، کرواسی، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، عربستان سعودی، مکزیک، نروژ، لهستان، رومانی، روسیه، صربستان، اسلوونی، اسپانیا و ایالات متحده آمریکا و به‌صورت تبلیغات تلویزیونی و دیجیتالی منتشر شد و جایگاه اجتماعی برند باریلا را تقویت کرد.

ویدیوی تبلیغاتی این کمپین را در ادامه ببینید:

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

بازاریابی محتوایی گردشگری چیست + اینفوگرافیک

مطالب مرتبط