بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به عزیزانتان بدهید + ویدیو

بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به عزیزانتان بدهید + ویدیو

رسانه قطبنما: فکر می‌کنید بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به عزیزانتان بدهید، چه چیزی است؟ پول نقد؟ طلا؟ آخرین مدل گوشی؟ اکسسوری؟ یا یک تماس تلفنی؟

همه ما گرفتار زندگی پرسرعتی هستیم که فرصت دیدن عزیزانمان را از ما گرفته است و کمتر فرصت می‌کنیم تا در جمع‌های خانوادگی و دوستانه حضور پیدا کنیم؛ بنابراین سعی می‌کنیم با گرفتن یک هدیه باارزش، به آن‌ها بگوییم که دوستشان داریم. اما به‌نظر شما کدام هدیه می‌تواند میزان علاقه شما به آن‌ها را نشان دهد؟

به گزارش «رسانه قطبنما»، شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (British Airways)، در یک کمپین بازاریابی ویدیویی یا همان ویدیو مارکتینگ، به این سوال پاسخ داده است. این کمپین که «بهترین هدیه» (The Best Gift) نام دارد، داستان مرد جوانی را روایت می‌کند که به‌دنبال خرید هدیه برای اعضای خانواده‌اش به‌مناسبت جشن بزرگ «دیوالی» (Diwali) است.

از آنجا که هندی‌ها بخش زیادی از جمعیت بریتانیا را تشکیل می‌دهند و دیوالی نیز برایشان اهمیت زیادی دارد، بریتیش ایرویز در کمپین جدید خود به‌ سراغ این جشن و مفهوم هدیه دادن رفته است. 

پیش از ادامه بیایید ابتدا ویدیو این کمپین را با هم ببینیم:

بهترین هدیه خودتان هستید

همانطور که در این ویدیو دیدید، یک پسر جوان هندی که کیلومترها دور از خانواده زندگی می‌کند، تصمیم می‌گیرد به‌مناسبت جشن دیوالی برای اعضای خانواده‌اش هدیه‌‌ای مناسب بگیرد.

دیوالی یکی از مهم‌ترین جشن‌های هندی‌ها است که ارزش زیادی برای اهالی هندوستان دارد و هر کجای زمین که باشند سعی می‌کنند در جشن دیوالی خود را به اعضای خانواده و دوستانشان برسانند و دیوالی را با چراغانی کردن، هدیه‌دادن و خوردن غذاهای خوشمزه جشن بگیرند. 

مرد جوان دست روی هر هدیه‌ای که می‌گذارد، به‌دلیلی مثل قدیمی بودن، ضروری نبودن، گران بودن و غیره از سوی اعضای خانواده رد می‌شود؛ تا اینکه باد از پنجره باز خانه به داخل می‌پیچد و پودر طلایی رنگی که روی میز است را به‌روی لباس مرد جوان می‌پاشد. وقتی او می‌خواهد پودر را از روی لباسش بتکاند ناگهان چشمش به هواپیمایی می‌افتد که در هر حال پرواز است و وسوسه‌ای بزرگ او را در بر می‌گیرد و این فکر را به جانش می‌اندازد که شاید بهترین هدیه چیز دیگری است!

در نهایت او بهترین هدیه را به خانواده‌اش می‌دهد؛ یک پرواز از بریتانیا به هند با بریتیش ایرویز و دیدار غافلگیرکننده با خانواده‌اش. این کمپین سفر لحظه آخری به بینندگان یادآوری می‌کرد که جشن دیوالی بهترین زمان برای بازگشت به خانه و بهترین هدیه برای عزیزانتان است. 

کمپین بهترین هدیه، در سال ۲۰۲۱ میلادی اجرا شده است؛ دورانی که محدودیت‌های کرونایی سفر سبب شده بود تا بیشتر از دو سال مردم سراسر جهان از عزیزانشان دور بمانند و تعداد سفرها نیز به‌شدت کاهش یافته بود. بریتیش ایرویز نیز با هوشمندی تمام دست روی جشن دیوالی گذاشت که هم سنتی دیرینه برای دیدار با اعضای خانواده و هدیه‌دادن بود و هم با گذر از بحران کرونا، همه مشتاق دیدار با دوستان و اعضای خانواده‌شان بودند و محدودیت‌های کرونایی هم در حال کمرنگ‌شدن بود. 

بریتیش ایرویز همچنین به مشتریانی که در ایام جشن دیوالی از بریتانیا به هند سفر می‌کردند، با ارائه کمترین قیمت بلیط، پیشنهادی وسوسه‌برانگیز داد تا دیگر هیچ بهانه‌ای برای این دوری نداشته باشند. 

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

چطور کمپین گردشگری راه اندازی کنیم + ۸ گام عملی

مطالب مرتبط

آغاز فروش بلیت قطار تهران-کربلا آذر ماه ۱۴۰۲
آغاز فروش بلیت قطار تهران-کربلا آذر ماه ۱۴۰۲
زمستان بهاری در ابوظبی + ویدیو
زمستان بهاری در ابوظبی + ویدیو
«بویینگ» هک شد!
«بویینگ» هک شد!