وقتی اد شیرن؛ مرزهای رستوران‌های لوکس را جابه‌جا می‌کند! + ویدیو

وقتی اد شیرن؛ مرزهای رستوران‌های لوکس را جابه‌جا می‌کند! + ویدیو

رسانه قطبنما: شما چقدر عاشق سس گوجه‌ هستید؟ برند محبوب سس‌ گوجه‌ای که دوست دارید، چیست؟ آیا حاضرید لوگو خوراکی محبوب‌تان را روی بدنتان خالکوبی کنید؟ یا هر از چندگاهی در شبکه‌های اجتماعی از سس گوجه محبوب‌تان پست و استوری بگذارید؟

شاید فکر می‌کنید این دیگر زیاده‌روی است اما اد شیرن (Ed Sheeran)، ترانه‌سرا و خواننده محبوب انگلیسی که برنده جایزه گرمی هم شده است، اصلا اینطور فکر نمی‌کند!

وقتی صحبت از عشق به سس گوجه فرنگی می‌شود، شیرن ۳۲ ساله با کسی شوخی ندارد. این خواننده جوان لوگوی برند سس گوجه محبوبش یعنی «هاینز» (Heinz) را روی بازوی خود خالکوبی کرده و سال‌هاست در اینستاگرام درباره عشق خود به هاینز پست و استوری می‌گذارد!

سال ۲۰۱۹ میلادی بود که شیرن تصمیم گرفت رابطه خود را با سس کچاپ هاینز به سطح بالاتری برساند. او عکسی با سس مورد علاقه‌اش منتشر کرد و اعلام کرد که ایده‌ای برای تبلیغات این سس محبوب دارد و صفحه سس هاینز را نیز تگ کرد.

شیرن و مدیران سس هاینز با هم تماس گرفتند و حاصل این همکاری آغاز یکی از محبوب‌ترین کمپین‌های بازاریابی ویدیویی سس هاینز بود که فقط با یک کلمه می‌توان آن را توصیف کرد: «عالی»

شیرن در این کمپین از تجربه خود از حضور در یک رستوران «فوق‌العاده شیک» می‌گوید. پیش از ادامه در ویدیوی زیر داستان تجربه شیرن را ببینید تا بدانید بین شیرن، سس هاینز و یک رستوران شیک چه ارتباطی وجود دارد:

مخاطب وفادار، رمز موفقیت برند است

همانطور که در این ویدیو دیدید، شیرن از تجربه حضور در یک رستوران فوق‌العاده شیک برایتان می‌گوید که همه چیز در آن در نهایت آراستگی است اما یک چیز کم دارد: سس کچاپ هاینز!

وقتی شیرن دست در کیف خود می‌برد و سس هاینز را بیرون می‌‌آورد، در یک لحظه جهان متوقف می‌شود و همه با چشمانی متعجب نظاره‌گر این صحنه‌اند. مشتریان رستوران، پیشخدمت و حتی یک سگ کوچولوی لوکس، همگی با نگرانی به شیرن خیره می‌شوند، در حالی که او به ظرف سس هاینز خود ضربه می‌زند، غذایش را پر از سس گوجه‌فرنگی می‌کند و با خوشحالی آن را می‌خورد.

در انتها او می‌گوید: «خب این ایده منه! شما هم می‌خواید این کارو انجام بدید؟»

این کمپین ویدیویی بسیار موفق بود و نظر رسانه‌ها و کارشناسان را جلب کرد و سر و صدای زیادی به راه انداخت. مدیران هاینز نیز برای قدردانی از شیرن و وفاداریش به این برند، در روز جهانی سس کچاپ، بطری‌های مخصوص سس خود را را با برچسب «سس گوجه ادچاپ» (Heinz Tomato Edchup) روانه بازار کردند که ترکیبی از واژه کچاپ و نام این خواننده محبوب یعنی «اِد» بود. روی بطری نیز عکس یک گوجه‌فرنگی با مدل مو و عینک مشهور شیرن نقش بسته بود.

این حرکت سبب هجوم طرفداران شیرن به وب‌سایت هاینز شد تا این سس‌های ویژه را بخرند اما سس‌ها به سرعت فروش رفتند و بسیاری از طرفداران نتوانستند این نسخه‌های جذاب سس را خریداری کنند. این استقبال به‌حدی زیاد بود که تیم رسانه‌ای سس هاینز اعلام کرد طرفدارن شیرن اینستاگرام این برند را دنبال کنند تا در صورت موجود شدن سس‌های ادچاپ، مطلع شده و بتوانند آن‌ها را خریداری کنند.

پیشنهاد «رسانه قطبنما»:

چطور کمپین گردشگری راه اندازی کنیم + ۸ گام عملی

مطالب مرتبط