افزایش هتل‌های آکور در خاورمیانه با افزودن ترکیه و هند به این منطقه

افزایش هتل‌های آکور در خاورمیانه با افزودن ترکیه و هند به این منطقه

شرکت هتلداری «آکور» (Accor)، به‌تازگی کشور «ترکیه» را در گروه هتل‌های این شرکت در منطقه «خاورمیانه» و «آفریقا» قرار داده است.

 رسانه قطب‌نما- «آکور» با افزودن «ترکیه» به مجموعه هتل‌های خود در منطقه «خاورمیانه» و «آفریقا»، تعداد هتل‌های این منطقه را به ۴۰۰ هتل و تعداد اتاق‌های هتل‌ها را به بیش از ۸۴۰۰۰ تعداد رسانده است. علاوه بر «ترکیه»، کشور «هند» نیز به این منطقه اضافه شده است و با این حساب، خط تولید پروژه‌‌های جدید آکور در این منطقه بیش از ۱۱۲ ملک را شامل می‌شود که پیش‌بینی شده است در ۲۴ ماه آینده افتتاح خواهند شد. با افزودن هند و ترکیه به زیرمجموعه منطقه خاورمیانه، به‌طور کلی تعداد اتاق‌های هتل‌های آکور در این منطقه، به رقم ۱۱۰۰۰۰ خواهد رسید، بنابراین گروه هتلداری «آکور» به بزرگ‌ترین اپراتور هتلداری بین‌المللی در منطقه خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

گروه هتلداری «آکور» (Accor) نقش مهمی در صنعت هتلداری ایفا می‌کند و با متنوع‌ترین مجموعه هتل‌ها، از هتل‌های مقرون‌به‌صرفه و فوق‌لوکس گرفته تا هتل‌های مبتنی بر «سبک زندگی» و اقامتگاه‌های طولانی‌مدت یکی از پویاترین برندهای هتلداری بین‌المللی محسوب می‌شود.

«مارک ویلیس» (Mark Willis)، مدیر ارشد اجرایی «آکور» در «ترکیه»، «هند»، «خاورمیانه» و «آفریقا» در این رابطه گفت: «مجموعه پرو‌ژه‌ها‌ی هتلسازی ما بیش از ۳۵ نوع هتل در بازار، از جمله هتل‌های مقرون‌به‌صرفه، متوسط، لوکس و فوق‌لوکس را در بر می‌گیرد که نهایتا وسیله‌ی پیشرفت و رشد منطقه خواهد شد. این تنوع مجموعه هتل‌ها بدان معنا است که ما برای هر پروژه در هر مقصدی، طیف وسیعی از گزینه‌های هتلداری و مهمان‌یاری را در اختیار داریم.»

او ادامه داد: «ما با افزودن «ترکیه» و «هند» به مجموعه‌ی خود در «خاورمیانه»، قادر خواهیم بود فعالیت‌هایی را که در زمینه‌ی هتلسازی در طی سال‌های گذشته انجام شده است را یکپارچه کرده و آن را با یک تلاش گروهی بر یک نقطه متمرکز کنیم. به همین دلیل ما با یک حرکت استراتژیک و طی یک برنامه‌ی بلند‌مدت برای آینده‌ی این منطقه، قصد داریم «هند» و «ترکیه» به مجموعه کارهای خود اضافه کنیم.»

«مارک ویلیس» دلیل افزودن «ترکیه» به هتل‌های منطقه خاورمیانه را این‌گونه بیان می‌کند: «ما شاهد این هستیم که کشور «ترکیه» به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری برای ساکنان «امارات» و سایر کشورهای همسایه «خلیج فارس» تبدیل شده است. نزدیک بودن کشور «ترکیه» و خدمات آسان دریافت ویزا باعث افزایش محبوبیت این کشور برای سفرهای ورودی و خروجی به منطقه شده است.»

«آکور» در «ترکیه»، به‌دنبال بهبود ۵۴ ملک موجود در این کشور و ساخت ۱۰ ملک جدید است. مسافران هنگام بازدید از کشور «ترکیه»، می‌توانند از اقامت در هتل‌های متنوع در سراسر کشور، مانند «ریکسوس پریمیوم بلک» (Rixos Premium Belek) واقع در ساحل زیبای دریای مدیترانه، هتل‌ لوکس «رافلز استانبول» (Raffles Istanbul) واقع در مرکز خرید «زورلو» و سایر املاک، لذت ببرند.

با وجود آنکه «آکور» همچنان از مهمانان خود در هتل‌های «هند»، «ترکیه»، «خاورمیانه» و «آفریقا» میزبانی می‌کند، اولویت نخست آن ایمنی مهمانان و اعضای تیم گروه است. با توجه به این نکته، برنامه‌ی "ALLSAFE" با دارا بودن ۷۰درصد ایمنی و بهداشت تا به امروز و با هدف رسیدن به ۱۰۰درصد ایمنی تا پایان سال ۲۰۲۰، در سراسر منطقه اجرا خواهد شد.

پیش از این نیز، هتل «هیلتون مال استانبول» (Hilton Mall of Istanbul) در مرکز خرید «استانبول مال» بازگشایی شده بود.

جدیدترین اخبار صنعت گردشگری را از رسانه قطب‌نما دنبال کنید.

مطالب مرتبط