تخفیف‌های هیجان‌انگیز جمعه سیاه با همکاری هزاران هتل در سراسر جهان

تخفیف‌های هیجان‌انگیز جمعه سیاه با همکاری هزاران هتل در سراسر جهان

شرکت «هتل بدز» (Hotelbeds) به‌تازگی با آغاز کمپین جهانی «جمعه سیاه» یا «بلک فرایدی» (Black Friday)، تخفیف‌های منحصر‌به‌فردی را تا سقف ۶۰درصد، برای مهمانان بسیاری از هتل‌ها تا پایان سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) در نظر گرفته است.

رسانه قطب‌نما- کمپین «جمعه سیاه»، با نرخ‌های انعطاف‌پذیر و ویژه‌‌ای در دو کانال اصلی «هتل بدز» (Hotelbeds) برگزار خواهد شد:

۱.کانال عمده‌فروشی، با نام تجاری «هتل بدز» (Hotelbeds)

۲.کانال خرده‌فروشی، با نام «بدز آنلاین» (Bedsonline) که به‌طور ویژه برای آژانس های مسافرتی ارائه می‌شود.

کمپین «جمعه سیاه» (Black Friday) توسط شرکت «هتل بدز» و با همکاری بیش از ۶۰۰۰ شرکت هتلداری از جمله هتل‌های «هیلتون» (Hilton)، «آکور» (Accor)، «هایت» (Hyatt)، «ماریوت» (Marriott)، «اویو» (Oyo)، «هیلتون» (Hilton)، «بست وسترن» (Best Western)، «فور سیزنز» (Four Seasons)، «بارسلو» (Barcelo)، «ملیا» (Melia)، «بی لیو» (Be Live)، «اینترکنتیننتال» (IHG)، «کارلتون» (Carlton)، «رادیسون» (Radisson)، «ویندهام» (Wyndham) و سایر هتل‌ها آغاز به‌کار خواهد کرد.

زمان برگزاری کمپین جمعه سیاه در قاره‌های جهان

امسال این کمپین از قاره «آمریکا» و «اروپا» آغاز شده و تا «خاورمیانه» و «آسیا» و «اقیانوسیه» با طرح زیر گسترش خواهد یافت:

  • در قاره «آمریکا»، از تاریخ ۹ نوامبر (۱۹ آبان) آغاز شده است و تا اول دسامبر (۱۱ آذر) ادامه خواهد داشت.
  •  در «مکزیک» با عنوان "Buen Fin" یا "Buena Semana" شناخته می‌شود و تاریخ برگزاری آن مانند سایر کشورهای قاره‌ی «آمریکا» است.
  • در «اروپا»، «خاورمیانه»، «آفریقا» و «آسیا» و «اقیانوسیه» از ۲۳ نوامبر (۳ آذر) آغاز می‌شود و تا ۶ دسامبر (۱۶ آذر) ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که کمپین «جمعه سیاه» در تاریخ ۴ تا ۱۸ نوامبر (۱۴ تا ۲۸ آبان) در «چین»، «مالزی» و «سنگاپور» برگزار شده است.

«لئون هرس» (Leon Herce)، مدیر فروش شرکت «هتل بدز» در رابطه با این کمپین گفت: «طی چند سال گذشته، طرح «جمعه سیاه» فراتر از سواحل ایالات متحده گسترش یافته است. ما امسال قصد داشتیم که به‌منظور بهبود شرایط هتل‌ها، تمام شرکایمان در این طرح شرکت کنند. امیدواریم که با وجود این کمپین، مشتریان هتل‌ها برای سفر در تعطیلات پیش رو (کریسمس) ترغیب شوند و با اطمینان خاطر از انعطاف‌پذیری نرخ رزروها با خانواده و دوستانشان از سفر خود لذت ببرند.»

جدیدترین اخبار صنعت گردشگری را از رسانه قطب‌نما دنبال کنید.

مطالب مرتبط