سفر به سبک جیمز باند با اقامت در ریزورت رافلز مرادهو مالدیو

سفر به سبک جیمز باند با اقامت در ریزورت رافلز مرادهو مالدیو

مسئولین ریزورت «رافلز مرادهو مالدیو» از فرصت رکود بحران «کرونا» استفاده کرده و ویلای جدید «رافلز رویال رزیدنسی» (Raffles Royal Residence) که ۶ اتاق‌خواب دارد را با خدمات رویایی مخصوص لاکچری‌پسندان به محموعه خود اضافه کرده‌اند.

رسانه قطب‌نما- ریزورت خصوصی و فوق‌العاده لوکس «رافلز مرادهو مالدیو» (Raffles Maldives Meradhoo) واقع در جزیره دورافتاده و بکر «مرادهو» (Meradhoo) در آتل «گافو آلیفو» (Gaafu Alifu)، با همکاری شرکت هواپیمایی جت‌های خصوصی «ورتیس اویشن» (Vertis Aviation) امکان آن را فراهم کرده است که مهمان خود را به سبک «جیمز باند» و با جت‌های خصوصی به محل این ریزورت برساند.

مسئولین ریزورت «رافلز مرادهو مالدیو» از فرصت رکود بحران «کرونا» استفاده کرده و ویلای جدید «رافلز رویال رزیدنسی» (Raffles Royal Residence) که ۶ اتاق‌خواب دارد را با خدمات رویایی مخصوص لاکچری‌پسندان به محموعه خود اضافه کرده‌اند. افرادی که قصد اقامت در این ویلا را دارند توسط تیم ویژه‌ای در فرودگاه «ولانا» یا «گان» (Gan) استقبال شده و سپس با جت‌های خصوصی شرکت «ورتیس اویشن» به جزیره «مرادهو» منتقل می‌شوند.

این ویلا در واقع سه اتاق بزرگ تودرتو با گنجایش ۱۵ نفر است که توسط شرکت مشهور طراحی داخلی هتل‌های لوکس «سنگاپور»، «بلینک» (BLINK)، با الهام از باورهای سنتی مالدیو و شبیه به رویاهای سلطنتی پادشاهان شرقی طراحی شده است.

علاوه بر زیبایی و ظرافت طراحی این ویلا، وجود امکانات مختلف مانند مرکز اسپا و ماساژ اختصاصی، پیشخدمت ۲۴ ساعته رویال رافلز، امکان استفاده از خدمات ریزورت به‌صورت نامحدود و در هر ساعت از شبانه‌روز، امکان غواصی و قایق‌‌سواری حتی در نیمه‌شب و صبحانه‌های شناور روی استخر ۴۰ متری بی‌نهایت آن از جمله مواردی است که با رزرو این ویلا نصیب شما خواهد شد.

آخرین اخبار مربوط به مقاصد گردشگری، راهنمای سفر به مالدیو و اخذ ویزای توریستی این کشور را از «رسانه قطب‌نما» بخوانید.

مطالب مرتبط