رویدادهای هیبریدی، جدیدترین ابتکار ماریوت اینترنشنال به‌منظور برگزاری ایمن جلسات

رویدادهای هیبریدی، جدیدترین ابتکار ماریوت اینترنشنال به‌منظور برگزاری ایمن جلسات

شرکت «ماریوت اینترنشنال» در تاریخ ۹ نوامبر (۱۹ آبان)، با میزبانی یک رویداد هیبریدی (ترکیبی از مجازی و حضوری)، باعنوان "Connect with Confidence"، برای اولین بار ابتکار جدیدی در برگزاری جلسات کاری ایمن به‌نمایش گذاشت.

رسانه قطب‌نما- این رویداد با حضور ۳۰ مهمان حضوری و ۲۳۸ شرکت‌کننده‌ی مجازی در هتل «ریتز-کارلتون» (The Ritz-Carlton) واقع در «ویرجینیا» برگزار شد. هدف از برگزاری این رویداد‌ها توسط «ماریوت اینترنشنال»، تعریف جدیدی از روش‌های برگزاری جلسات و کنفرانس‌ها با پروتکل‌های ایمن در وضعیت عادی جدید، به‌منظور کمک به برگزارکنندگان و برنامه‌ریزان این جلسات است.

«تامی روث» (Tammy Routh)، معاون ارشد بخش فروش «ماریوت اینترنشنال» می‌گوید: «رویداد «کانکت ویت کانفیدنس» نشان داد که می‌توان جلسات را به روشی مسئولانه، حرفه‌ای، مقرون‌به‌صرفه و لذت‌بخش برگزار کرد. ما از این که توانستیم با استفاده از این رویدادها، راه‌حل‌های خلاقانه‌ی «ماریوت» را نشان بدهیم، بسیار خشنودیم. ما همچنان از این روش جدید برای برگزاری جلسات و رویدادها استفاده خواهیم کرد، علاوه بر آن با ادامه‌ی همکاری با مشتریان خود، مطمئن می‌شویم که آن‌ها ابزار لازم برای برقراری جلسات ایمن را در اختیار خواهند داشت.»

رویکرد جدید «ماریوت» در برگزاری جلسات و کنفرانس‌ها چگونه است؟

در طول این رویداد، مهمانان می‌توانستند رویکرد جدید «ماریوت» در برگزاری جلسات را مشاهده کنند و با تحولات جدید این شرکت آشنا شوند. این تغییر و تحولات عبارت‌اند از:

 •  امکان ثبت‌نام دیجیتالی و انتخاب صندلی جلسات که به‌صورت پیش‌نمایش قابل‌مشاهده هستند.
 •  در دسترس قرار‌دادن یک پکیج کامل بهداشتی برای مشتریان. این پکیج‌ها شامل ماسک و شیلد صورت، ضدعفونی‌کننده‌ی دست و دستبندهای روکش‌‌دار رنگی هستند. هر رنگ از این دستبندها معنای خاص خود را دارند. به‌عنوان مثال رنگ قرمز به‌معنای «لطفا فاصله خود را حفظ کنید.»، رنگ زرد به‌معنای «دست‌دادن با آرنج» و... است.
 •  طراحی محتوای اختصاصی برای شرکت‌کنندگان به‌منظور افزایش تجربه در رویدادهای هیبریدی، مثلا طرح‌واره‌هایی که به تشریح پروتکل‌ها پیش از رویداد، روز رویداد و پس از رویداد می‌پردازند.
 •  ایجاد بحث و گفت‌وگوهای تعاملی به‌صورت هم‌زمان، نمایش جلسه از زاویه‌های مختلف برای شرکت‌کنندگان مجازی، برگزاری بازی‌های مجازی با جوایز و جلسات پرسش‌و‌پاسخ برای شرکت‌کنندگان مجازی و حضوری
 • راه‌های جالب برای صرف ناهار، از جمله استفاده از کارت‌های اعتباری تحویل غذا برای شرکت‌کنندگان مجازی و یا آزادی انتخاب برای شرکت‌کنندگان حضوری به‌منظور صرف غذا در یک وعده، یا همراه با یک، دو یا سه نفر دیگر در میز خود

این رویداد به سرپرستی «دورین بورس» (Doreen Burse) معاون بخش فروش «ماریوت اینترنشنال» در «کانادا» و «ایالات متحده» و با سخنرانی اشخاص زیر برگزار شد:

 •  «استفانی لینارتز» (Stephanie Linnartz)، رئیس گروه، مسئول اداره‌ی امور مصرف‌کننده، تکنولوژی و مشاغل نوظهور
 • «دیوید ماریوت» (David Marriott)، مدیرعامل شرکت «ماریوت» در شرق «امریکا»
 •  «جولیوس رابینسون» (Julius Robinson)، مدیر ارشد فروش و بازاریابی در «امریکا» و «کانادا»
 • «اریکا الکساندر» (Erika Alexander)، مدیر ارشد خدمات اقامت در «ماریوت»
 •  «تامی روث» (Tammy Routh)، معاون ارشد بخش فروش «ماریوت»
 •  «دانا پلیکانو» (Dana Pellicano)، معاون بخش غذا و نوشیدنی

بر اساس نتایج یک نظرسنجی آنلاین، تقریباً ۲۵درصد از شرکت‌کنندگان قصد دارند طی ۱-۳ ماه آینده یک رویداد هیبریدی (ترکیبی از مجازی و حضوری)، برگزار کنند. یافته‌های کلی بر اهمیت انعطاف‌پذیری، آزادی عمل شرکت‌کنندگان و ارائه راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه و مبتنی بر تکنولوژی، تأکید می‌کند.

جدیدترین اخبار صنعت گردشگری را از رسانه قطب‌نما دنبال کنید.

مطالب مرتبط